Uroda i kosmetyki Zdrowie

Znajdź najlepsze gabinety medycyny estetycznej porównując wiele ofert

Coraz częściej korzystamy z osiągnięć medycyny estetycznej. Zabiegi tego typu od wielu lat nie są już postrzegane jako usługi dla pacjentów po poważnych urazach oraz najbogatszych osób. Gabinety medycyny estetycznej otwierają się także w niewielkich miastach, a ich oferta spotyka się z sporym zainteresowaniem. Z reguły zgłaszamy się w nich, by ukryć oznaki starzenia się skóry, a także w celu usunięcia różnego rodzaju felerów urody. Jakie zabiegi są w nich wykonywane? Jak znaleźć najlepszą klinikę medycyny estetycznej, by oszczędzić czas i ustrzec się problemów?

Jakie zabiegi przeprowadzają kliniki medycyny estetycznej?

Na przekór powszechnej opinii medycyna estetyczna nie zajmuje się tym, czym chirurgia plastyczna. Ta pierwsza koncentruje się bowiem na zabiegach realizowanych w sposób nieinwazyjny i jako taka stosuje się ją przede wszystkim w problemach skórnych. Do najpopularniejszych zabiegów oferowanych przez gabinety medycyny estetycznej należą te przeprowadzane przy użyciu lasera frakcyjnego lub diodowego, różnego rodzaju peelingi, masaż mechaniczny, wstrzyknięcie botoksu czy iniekcje z osocza bogatopłytkowego. Znaczącą część oferty klinik medycyny estetycznej stanowi też trwała depilacja poszczególnych części ciała.

Kliniki medycyny estetycznej – jak wyszukać te najlepsze

Poszukując gabinetu medycyny estetycznej, warto zajrzeć na stronę belfino.pl. To internetowy rejestr firm z takich miast jak Kraków, Warszawa czy Poznań, w którym znajdziemy wizytówki klubów fitness, salonów spa, a także klinik medycyny estetycznej. Każda z nich zawiera najważniejsze informacje o danej placówce, opinie ich obecnych klientów oraz wytyczne, które pomogą nam szybko dotrzeć na miejsce.