Zdrowie

Urządzenia Vitberg – wibroterapia lecznicza i profilaktyczna

Wszystko, czego trzeba dowiedzieć się o marce Vitberg, odnajdziesz na http://bit.ly/2QLngjV

Czym jest wibroterapia i jaki ma wpływ na organizm człowieka? Czy pomaga leczyć niektóre choroby? Czy jest możliwość zakupu urządzenia do terapii wibracjami do domowego użytku? Odpowiedzi znajdziesz na portalu „ABC Zdrowie”.

Wibroterapia to terapia profilaktyczna i lecznicza, która polega na aktywacji pracy mięśni poprzez skierowanie przez stosowne urządzenie impulsu mechanicznego. Terapii wibracjami można poddać całe ciało albo skupić się na określonym jego fragmencie. Korzystanie z wibroterapii polecają rehabilitanci, fizjoterapeuci i lekarze medycyny sportowej.

Wibroterapia podnosi sprawność organizmu na wiele sposobów: usprawnia krążenie limfatyczne, wspomaga leczenie problemów urologicznych, poprawia perystaltykę jelit, jak również może spowodować nasilenie procesów metabolicznych i w rezultacie wspomóc odchudzanie. Drgania przyrządów do wibroterapii uspokajają i niwelują stres, ułatwiają odprężenie pacjenta, usprawniają krążenie w kończynach dolnych, jak również wspomagają przepływ limfy i krwi, co wykorzystuje się w zapobieganiu objawów miażdżycy oraz zawału serca.

RAM Vitberg+ – zestaw do terapii wibracjami polskiej produkcji

Zainteresowanie wibroterapią rośnie z roku na rok, jednakże pacjenci pragną używać urządzeń do wibroterapii również prywatnie, w zaciszu swojego domu. Dla nich właśnie skierowana jest propozycja rodzimej firmy Vitberg, produkującej zestaw RAM Vitberg+. Klientom indywidualnym firma Vitberg oferuje możliwość przetestowania swoich produktów w sieci poradni, działających na terenie całej Polski.

Nasza siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]