Zdrowie

Urządzenia marki Vitberg – polski wkład w wibroterapię

Zajrzyj na http://bit.ly/2QJFGSh, aby otrzymać szczegółowe informacje dotyczące marki Vitberg

Z biegiem la terapia wibracjami znajduje zastosowanie w coraz to nowych obszarach:sporcie wyczynowym, rehabilitacji czy kosmetologii. Niewiele osób jednak wie, iż w to właśnie w w kraju nad Wisłą wytwarzane są aparaty do wibroterapii, które mogą służyć zarówno lekarzom, fizjoterapeutom i sportowcom, jak i zwykłemu Kowalskiemu .

Vitberg – w 100 % polskie urządzenia do wibroterapii

Urządzenie RAM Vitberg+ wytwarza się w nowosądeckiej fabryce. Część produkcyjna składa się z kilku działów, m.in. z: montowni, działu elektroniki, szwalni i wykrawalni. Zaprojektowanie aparatu zabrało kilka lat. Moduły Vitberg składane są ręcznie, a ich poszczególne elementy poddaje się wielu testom. Poszycie urządzenia wykonane jest ekologicznej skóry, wykorzystywanej w szpitalach i przychodniach, gdyż jest mocna i łatwo ją dezynfekować.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – do domu i do profesjonalnej kliniki

Z aparatów marki Vitberg składających się z urządzenia bazowego, pięciu dodatkowych modułów stymulujących i dwóch nieaktywnych, można używać zarówno we własnym domu, jak i w klinikach i poradniach rehabilitacyjnych. Odpowiadając na potrzeby specjalistycznych gabinetów, firma Vitberg włączyła do oferty produkcję kozetek oraz fotelisłużących do optymalnego ułożenia pacjenta podczas sesji terapii wibracyjnej.

Nasza siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]