Zdrowie

Urządzenia do wibroterapii Vitberg – opinie redaktorów portalu Napieraj.pl

Niezbędne wiadomości na temat marki Vitberg. Przekonaj się!

Co o terapii wibracjami myślą sportowcy? Czy rekomendują korzystanie z Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+? Jakie oddziaływanie na organizm mają wibracje?

Moduły marki Vitberg – opinie sportowców

W sportowej rehabilitacji od kilkunastulat stosuje się drgania o niskiej częstotliwości. Wibroterapia może wpłynąć pozytywnie na zwiększenie poboru tlenu, a także utlenienie krwi i mięśni. Masaż wibracyjny odpręża mięśnie, wspomaga ich odbudowę po intensywnym treningu. Nawet jeżeli zajmujemy się sportem wyłącznie dla przyjemności, także możemy skorzystać z korzyści jakie daje wibroterapia. Dzięki firmie Vitberg w prosty sposób można skorzystać z takiego zabiegu we własnym mieszkaniu. Wytwarzane w Polsce urządzenie RAM Vitberg+ jest nieskomplikowane w obsłudze: sterowane jest pilotem, którym w prosty sposób wybierzemy odpowiedni program (w wersji bazowej jest to tryb Nogi, Kręgosłup lub Relaks) oraz intensywność wibracji.

Aparat marki Vitberg zbiera liczne pozytywne recenzje zarówno od sportowców, rehabilitantów oraz lekarzy, jak i prywatnych użytkowników. Podkreślają oni, że urządzenia pozwalają na rozluźnienie i odprężenie organizmu, dające wrażenie jak po wizycie u fizjoterapeuty-masażysty.

Nasza siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]