Zdrowie

Test zestawu do wibroterapii Vitberg – opinia autora bloga „Testy outdoorowe”

Więcej szczegółów o Vitberg opinie uzyskasz tutaj

Wibroterapia, czyli oddziaływanie na organizm człowieka drganiami o rozmaitej intensywności, pozwala znacznie podnieść komfort życia osób skarżących się na bóle kręgosłupa, szyi oraz nóg. Urządzenia masujące rodzimej marki Vitberg zostały opracowane z myślą zarówno o pacjentach klinik oraz poradni rehabilitacyjnych, jak i o użytkownikach domowych.

Urządzenia Vitberg – konstrukcja i działanie

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ to zestaw najwyższej jakości, składający się z części bazowej (koniecznej do pracy całości zestawu), 5 modułów aktywnych i 2 nieaktywnych, służących do ułożenia ciała w wygodnej pozycji w trakcie zabiegu. Podstawowy moduł pozwoli na skuteczny masaż kręgosłupa i nóg, a także będzie służył do walki z symptomami stresu i do relaksu.

Zestaw wykonane jest z niezwykłą dbałością o szczegóły. Użyte materiały i komponenty w większości są produkowane nad Wisłą. Uruchomienie i podłączenie kolejnych modułów jest bardzo proste. Dzięki poręcznemu pilotowi możemy wybrać interesujący nas poziom natężenia drgań. Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ będzie przydatny zarówno osobom starszym, jak i sportowcom.

Nasza siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]