Zdrowie

Psycholog w UK – dlaczego może być potrzebny?

Szukasz profesjonalnego wsparcia polskiego psychologa UK? Zajrzyj na psychoterapia-uk.pl

Po wejściu Polski do Unii Europejskiej oraz otwarciu zagranicznych rynków pracy na naszych obywateli, Polacy z chęcią zdecydowali się na emigrację na Wyspy. Na chwilę obecną z uwagi na Brexit fala emigracji praktycznie rzecz biorąc zanikła, jednak ciągle nie brak chętnych do zatrudnienia się lub rozpoczęcia studiów właśnie w Wielkiej Brytanii. Często jednak pobyt w Wielkiej Brytanii generuje wiele utrapień, z którymi trudno jest się uporać bez dodatkowego wsparcia profesjonalisty wyjątkowo.

Polski psycholog w UK – kiedy można się do niego zgłosić?

Pobyt na emigracji i wynikające z tego odseparowanie od rodziny, jak również praca na terenie obcego państwa, generują bardzo dużo problemów, którym naprawdę trudno jest podołać. Rozstanie z rodziną nierzadko wywołuje bardzo duży stres. Do tego w wielu przypadkach dochodzą też trudności z nawiązaniem znajomości ze współpracownikami czy w ogóle z dostaniem pracy. Brak znajomości języka, który nadal jest na porządku dziennym, sprawia, iż bardzo szybko dochodzi do odizolowania się od znajomych , z którymi się pracuje. A od tego już tylko niewielki krok do utrudniających codzienne funkcjonowanie wahań nastroju lub zwiększenia liczby zachowań agresywnych. Odruchy te wyjątkowo trudno jest poskromić samodzielnie. Z tego powodu nie należy bać się sięgania po wsparcie specjalisty. Rozmowa z psychologiem okazuje się być najlepszym wyjściem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda taka rozmowa?

Każda rozmowa z psychologiem przeprowadzana jest w bezpiecznej atmosferze oraz dyskretnej. Nie należy bać się, że historie , które opowiedziano podczas rozmowy zostaną przekazane dalej. Psychologa obowiązuje wszak zachowanie tajemnicy , z której zwolnić może tylko sąd. Psycholog to osoba, przed którą nie trzeba skrywać problemów oraz słabości – jego zadaniem jest pomoc w ich rozwiązaniu. Psycholog uczy, jak uporać się ze stresem, a także pomaga rozpoznawać sytuacje , które mają charakter konfliktowy. Polski psycholog w UK to najlepszy wybór. Sesja prowadzona jest w języku polskim, dzięki czemu przebiega sprawniej i bardziej swobodnie. Osoba zgłaszająca się z kłopotami nie musi bowiem zastanawiać się, czy zostanie zrozumiana i czy sama prawidłowo pojmie to, co mówi jej specjalista.

Nasza siedziba:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339