Zdrowie

Portal „ABC Zdrowie” o zestawie do wibroterapii od Vitberg – opinie

Vitberg opinie. Więcej na portal.abczdrowie.pl/zestaw-do-wibroterapii-ram-vitberg-test-redakcyjny

Zapoznaj się z wynikami testu redakcyjnego urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg, którego podjęła się dziennikarka serwisu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie dziennikarki portalu „ABC Zdrowie”

Zbadano funkcjonowanie pełnego zestawu RAM Vitberg+, składającego się z sześciu aktywnych modułów oraz elementów dodatkowych sprawiających, że korzystanie z urządzenia jest wygodniejsze. W aparacie prędkość wibracji jest regulowania – dostępne są 4 zakresy, z czego ostatni służy do treningu sportowego. Moduł bazowy pozwala na przeprowadzenie zabiegów na stopach, odcinku lędźwiowym kręgosłupa i łydkach. Jeśli zechcemy rozszerzyć działanie przyrządu i dostosować go do własnych preferencji, konieczne jest dokupienie modułu: Szyja, Kolana, Biodra, Metabolizm lub Nogi. Przy użyciu tych elementów można efektywnie uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, łagodzić drętwienie karku, zapobiegać bólom kolan i łydek, przeciwdziałać migrenom, jak również wspomagać proces odchudzania.

Rehabilitacja z zestawem RAM Vitberg+ trwają trzydzieści minut i mogą być wykonywane w domach opieki oraz profesjonalnych gabinetach, jednak pozwalają także na używanie ich we własnym domu.

Nasza siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]