Zdrowie

Opinia portalu „Uroda i Zdrowie” o urządzeniach Vitberg

Tutaj uzyskasz szczegółowe wiadomości o marce Vitberg

Zapoznaj się z wynikami testu urządzenia do terapii wibracjami marki Vitberg, którego podjęli się autorzy serwisu „Uroda i Zdrowie”. Recenzja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ Moduł Metabolizm została opracowana po miesięcznym okresie użytkowania maty masującej.

Vitberg – recenzja autorki serwisu „Uroda i Zdrowie”

Zestaw marki Vitberg jest łatwy do instalacji. Zaledwie w kilka sekund po podłączeniu poszczególnych modułów do części bazowej można zacząć masaż wibracyjny śródbrzusza, nadbrzusza oraz okolic podżebrowych i bocznych brzucha. Drgania wpływają stymulująco na jelita. Vitberg opracował także moduł Biodra, który poddaje wibracjom między innymi mięśnie pośladkowe oraz mięśnie dwugłowe i czworogłowe uda. Intensywność drgań modułów regulowana jest za pomocą pilota. Po niespełna kilku dniach stosowania modułu Metabolizm dziennikarka Urody i Zdrowia spostrzegła u siebie pobudzenie procesów przemiany materii, a w rezultacie – po zakończeniu 30-dniowego testu – utratę wagi.

Zestaw RAM Vitberg+, z którego można korzystać też przy chorobach układu kostno-stawowego, mięśni oraz do łagodzenia innych dolegliwości, dostępne są w wielu placówkach i punktach rehabilitacyjnych na terenie kraju.

Nasza siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]