Vitberg opinie, Vitberg
Zdrowie

Opinia portalu „Kto Cię wyleczy” o urządzeniach do wibroterapii Vitberg

Czy terapia wibracjami może pomóc ludziom cierpią na ból kręgosłupa będącym skutkiem pracy przed komputerem? Poznaj opinię redaktorki portalu „Kto Cię wyleczy” o aparacie do wibroterapii marki Vitberg.

Aparat RAM Vitberg+ – konkurencja dla leków przeciwbólowych?

Podczas pracy przed monitorem z czasem odczuwamy bóle kręgosłupa, zesztywnienie ramion i szyi oraz uczucie ciężkości w nogach. Jest to rezultatem braku odpowiedniej ilości ćwiczeń, gdyż brak czasu często staje się przeszkodą do uprawiania sportu lub regularnych wizyt u masażysty. Dzięki Rehabilitacyjnemu Aparatowi Masującemu Vitberg+ można natomiast efektywnie rozmasować te części ciała, w których odczuwamy ból. Moduły zestawu do wibroterapii marki Vitberg – w zależności od naszej potrzeby – wprawią w wibracje szyję, kolana, nogi, plecy lub biodra. Wibroterapia nie tylko pomaga walczyć z bólem, ale również odpręża, co przekłada się na obniżenie poziomu stresu i spokojniejszy sen. Ponadto, Vitberg przygotował moduł Metabolizm pomagający w odchudzaniu.

Aparat RAM Vitberg+ jest zbudowany z modułu bazowego i 5 dodatkowych modułów stymulujących. Podział na moduły jest ważną cechą produktów firmy Vitberg: można zakupić kompletny zestaw wszystkich mat masujących lub wybrać tylko te, które będą nam konieczne do walki z bólem.

Nasza siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]