Zdrowie

Historia urządzeń do wibroterapii marki Vitberg

Na https://innpoland.pl/144425,startup-z-20-letnim-stazem-firma-z-nowego-sacza-sprzedala-milion-urzadzen odnajdziesz wszystko, co należy wiedzieć o marce Vitberg

Przeczytaj rozmowę portalu „INN:Poland” z założycielem firmy Vitberg specjalizującej się w wytwarzaniu Rehabilitacyjnych Aparatów Masujących Vitberg+. Serwis przybliżył historię firmy, która zajęła się tematem terapii wibracjami dwadzieścia pięć lat temu i od tego czasu wciąż modernizuje swoje produkty.

Urządzenia marki Vitberg – opinie pacjentów są najważniejsze

Terapia wibracjami obecna jest w medycynie od ponad 100 lat, natomiast intensywne badania nad tym sposobem profilaktyki prowadzone są niespełna od 40 lat. Wibroterapia może być alternatywą dla tabletek przeciwbólowych, które być może pomagają szybciej, jakkolwiek mają doraźne działania i są chemiczną ingerencją w organizm człowieka. Marka Vitberg sprzedała już ponad 250 tysięcy aparatów, które spotkały się z przychylną oceną klientów. Moduły RAM Vitberg+ można stosować podczas regeneracji mięśni sportowców, są jednak też przeznaczone do użytkowania w domu.

Vitberg założył ponad pięćdziesiąt placówek na terenie Polski, w których możliwe jest wypróbowanie urządzenia i przekonanie się o jego działaniu. Co 4 odwiedzający Poradnię Vitberg wyraża chęć zakupy takiego zestawu na własność. Z myślą o nich firma Vitberg wciąż pracuje nad rozwojem swoich produktów.

Nasza siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]