Zdrowie

Działanie aparatu do fali uderzeniowej

Po więcej szczegółów o fala uderzeniowa cena kliknij tutaj.

Fala uderzeniowa to nowatorska terapia pomagająca wyleczyć schorzenia różnego rodzaju. Kiedy jest stosowana i kiedy warto się na nią zdecydować?

Gdzie używana jest terapia falą uderzeniową?

Fala uderzeniowa jest w szerokim zakresie wykorzystywana w kosmetologii, ortopedii, medycynie sportowej, rehabilitacji, a także wielu innych dziedzinach. Terapia falami uderzeniowymi penetruje organizm w głąb na kilka centymetrów i działa bezpośrednio w miejscu objętym bólem. Fala uderzeniowa jest bezpieczna dla przylegających tkanek i wykazuje się wysoką efektywnością w walce z różnymi dolegliwościami. Nowoczesne aparaty do fali uderzeniowej aplikują impulsy w sposób niezmiernie precyzyjny, co przynosi nadzwyczaj dobre efekty. Urządzenia do fali uderzeniowej działają między innymi w przypadku schorzeń związanych z narządami ruchu, jak bóle kręgosłupa, bóle nadgarstka, zespół bolesnego barku czy ostroga piętowa. Aparat do fali uderzeniowej może być stosowany w gabinetach lekarskich (np. u ortopedów), jak również przez fizjoterapeutów i kosmetologów.

Urządzenie do fali uderzeniowej – 70% skuteczności

Dostępne na rynku aparaty stosujące falę uderzeniową są wyposażone w dwa niezależne aplikatory oraz kanały, co pozwala na prowadzenie leczenia u dwóch osób w tym samym czasie. Nowoczesny sprzęt emituje falę radialną (ogólnego zastosowania) i falę akupunkturową (stosowaną tzw. w punktach spustowych). Impulsy wysyłane do tkanek nieinwazyjnie stymulują zakończenia nerwowe oraz błony komórkowe, co umożliwia zmniejszenie sygnałów bólowych u chorych skarżących się na dolegliwości układu mięśniowo-szkieletowego. Terapia falą uderzeniową przynosi ulgę w 70-80% przypadków.

Nasza siedziba:
BardoMed Sp. z o.o.
ul. Pod Fortem 2F/lok.6
31-302 Kraków

Tel.: +48 (12) 444-12-97
Mob.: +48 721-121-314
E-mail: [email protected]