Zdrowie

Dla sportowca i dla Pani domu – zestawy do wibroterapii Vitberg

Zajrzyj na www.youtube.com, aby znaleźć szczegółowe wiadomości o marce Vitberg

Nieważne czy jesteś zawodowym sportowcem czy gospodynią domową, z pewnością urządzenie RAM Vitberg+ może poprawić jakość Twojego życia. Zobacz z nami miejsce, w którym wytwarzane są moduły do wibroterapii firmy Vitberg z Nowego Sącza.

Aparaty marki Vitberg – opinia Mistrza Świata w kickboxingu

Bądź towarzyszem Mistrza Świata Łukasza Pławeckiego oraz Pani Bogusławy podczas ich pobytu w centrali firmy Vitberg i zobacz, jak pomogły im aparaty do terapii wibracjami tej marki. Spowolniony metabolizm, bolące biodro, regeneracja organizmu po wyczerpujących sesjach treningowych czy stres – właśnie do przeciwdziałania takim dolegliwościom zostały zaprojektowane aparaty do masażu wibracyjnego.

Vitberg – co warto wiedzieć o marce

Firma Vitberg to polski producent modułów do wibroterapii, która w rezultacie długoletnich badań nad tym zagadnieniem opracowała autorski produkt – modułowy Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+. Urządzenia są wytwarzane w całości w Nowym Sączu, z elementów polskiej produkcji, a wszelkie ich podzespoły są ręcznie składane. Vitberg dba o ścisłą kontrolę jakości, z tego powodu przed oddaniem do użytkowania wszystkie moduły są dokładnie sprawdzane. W trosce o swoich pacjentów, ponieważ tak są traktowani klienci firmy, Vitberg nieustannie usprawnia oferowane produkty, uczestnicząc w pracach badawczych nad urządzeniami i zagadnieniami zwiazanymi z wibroterapią.

Nasza siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]