Zdrowie

Blog „Polaku lecz się sam” testuje zestaw do wibroterapii Vitberg

Tutaj otrzymasz szczegółowe wiadomości o marce Vitberg

Poznaj wyniki testu urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg, który przeprowadził autor bloga „Polaku lecz się sam”. Opinię dotyczącą Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ Moduł Szyja przygotowano po 30-dniowym testowaniu modułu.

Vitberg – ocena autora bloga „Polaku lecz się sam”

Autor testujący Moduł Szyja systemu RAM Vitberg+ podkreśla, iż zaledwie po kilku zabiegach rzadziej powraca ból odcinka szyjnego, który jest wywoływany przez długotrwałą pracę przed komputerem. Ponadto, korzystanie z programu relaksacyjnego poprawiło również sen testującego, dzięki zmniejszeniu napięcia mięśni oraz odprężeniu ciała.

Blogger „Polaku lecz się sam” zauważa, że przy używaniu urządzeń masujących marki Vitberg ważna jest cykliczność sesji, ponieważ wtedy efekty terapii wibracjami odczuwa się szybciej. Zaletą urządzeniem RAM Vitberg+ jest też łatwość instalacji, jego estetyka, wysoka jakość produkcji oraz fakt, że jest to produkt rodzimego producenta. Osobom rozważającym kupno pełnego zestawu (bądź tylko niektórych jego modułów) rekomenduje się sprawdzenie mat wibracyjnych w poradniach Vitberg działających na terenie całej Polski.

Nasza siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]