Vitberg
Zdrowie

25 lat firmy Vitberg – sprawdź, jak się rozwijała przez lata

Zobacz jak wygląda produkcja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ w Nowym Sączu. Firma Vitberg, która od 21 lat trudzi się produkcją sprzętu do wibroterapii, zaprasza do swojego zakładu na kanale YouTube.

Wiele lat badań w jednym urządzeniu marki Vitberg

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ to urządzenie do wibroterapii oscylacyjno-cykloidalnej, które na celu poprawę jakości życia pacjentów chorujących na rozmaite schorzenia. Kompletny aparat jest złożony z 6 części aktywnych i 2 nieaktywnych, co pozwala na wystawić całe ciało na działanie drgań. Dzięki podziałowi urządzenia na pojedyncze moduły można swobodnie dobierać do modułu podstawowego niezbędne nam elementy masujące tak, by dostosować zestaw do indywidualnych potrzeb danego pacjenta.

Vitberg – najwyższa jakość i troska o szczegóły

Do składu urządzeń firmy Vitberg wykorzystywane są wyłącznie certyfikowane elementy, w większości dostarczane od polskich wytwórców. Poszycie wykonane jest z łatwej do odkażenia ekologicznej skóry. W trakcie produkcji Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ używa się innowacyjnych maszyn wysokiej jakości. Każdy moduł, jak również jego elektroniczne elementy sterowania, jest ręcznie składany, a następnie dokładnie testowany przed dopuszczeniem do sprzedaży.

Nasza siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]