mata dezynfekcyjna przejazdowa, maty gumowe przemysłowe
Zakupy

Wyposażenie warsztatów i myjni samochodowych – maty dezynfekcyjne

Maty podłogowe mają mnóstwo zastosowań i są wykorzystywane w przemyśle, gastronomii, służbie zdrowia i pozostałych sektorach rynku. Jesteś zainteresowany funkcjonalnymi i ergonomicznymi wycieraczkami przemysłowymi? Dowiedz się, gdzie się je wykorzystuje.

Maty dezynfekcyjne przejazdowe – gdzie się je stosuje?

Maty dezynfekcyjne użytkowane są w wielu sektorach – na stacjach benzynowych, przy stanowiskach obróbki metali, w warsztatach samochodowych, myjniach, w zakładach przetwórstwa spożywczego, lokalach gastronomicznych, kuchniach, w szpitalach specjalistycznych, stanowiskach obróbki żywności, narzędziowniach, przy hodowli trzody chlewnej, a więc wszędzie tam, gdzie konieczne jest utrzymanie czystości. Maty dezynfekcyjne zapobiegają rozprzestrzenianiu się niebezpiecznych drobnoustrojów chorobotwórczych – bakterii, wirusów i grzybów, a także redukują zagrożenie przenoszenia się opiłków czy pyłu. Na rynku dostępne są również maty olejochłonne, które wspaniale sprawdzają się w warsztatach i innych obiektach, gdzie możliwe jest ryzyko przenoszenia się smarów na obuwiu. Maty te wchłaniają bowiem ciecze oleiste.

Maty gumowe przemysłowe – popraw ergonomię pracy i jej bezpieczeństwo

Maty dezynfekcyjne przejazdowe mają właściwości amortyzujące i antypoślizgowe, dzięki czemu poprawia się bezpieczeństwo i komfort zatrudnionych oraz innych osób znajdujących wewnątrz obiektów. Wybrane maty przemysłowe są powleczone warstwą z dodatkiem korundu, co pozytywnie wpływa na ich antypoślizgowe właściwości. Oprócz tego profile najazdowe mat przemysłowych chronią przed przypadkowym potknięciem się.

Nasza siedziba:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]