Zakupy

Wszyscy noszą celebrytki

Jeśli szukasz celebrytek, koniecznie wejdź na www.bizutik.pl

Bardzo modne łańcuszki celebrytki chętnie noszą kobiety w różnym wieku. Duży wybór wzorów oraz materiałów, z których się je wykonuje sprawia, że każda pani może znaleźć gadżet idealny dla siebie. Możemy spodziewać się, że moda na nie pozostanie na dłużej, gdyż celebrytki pasują do praktycznie wszystkich stylizacji i na wszelkie okazje. Czym jest ta pożądana biżuteria?

Celebrytki – skąd się wywodzą?

Subtelne łańcuszki z charakterystycznymi zawieszkami stały się popularne za sprawą gwiazd show-biznesu. Wiele aktorek, celebrytek oraz piosenkarek nagle zaczęło je nosić, a trend ten błyskawicznie przejęły także „zwykłe” kobiety. Właśnie stąd pochodzi nazwa celebrytek. Naszyjniki te wykonywane mogą być z różnych materiałów – złota, srebra, jak również srebra pozłacanego, a więc mogą je kupować wszystkie kobiety pragnące zaopatrzyć się w te modne ozdoby, bez względu na to, jakim dysponują kapitałem. Mnogość wariantów zawieszek sprawia, że naszyjniki celebrytki znaleźć można obecnie w każdym sklepie z biżuterią oraz dostrzec je u wielu kobiet i dziewcząt.

Wyraź siebie odpowiednią celebrytką

Celebrytka rzadko jest wyłącznie ozdobą – zazwyczaj niesie również z sobą przesłanie, które zawiera się w znaczeniu wisiorka lub wygrawerowanym napisie. Każda dostępna w sprzedaży zawieszka posiada swe własne, unikalne znaczenie. Najbardziej popularne wzory to serduszko, kółeczko pełne albo z dziurką, gwiazda, słonik, symbol nieskończoności i żyletka. Kobiety zazwyczaj wybierają je właśnie pod tym kątem – nie tylko według gustu, ale też pasującego znaczenia. Serce jest oczywiście symbolem miłości, kółko oznacza niezłomność, jest też zawieszką pozwalającą na umieszczenie większego graweru. Gwiazdka jest oznaką szczęścia oraz boskiej mocy, słonik – powodzenia, władzy i wiedzy. Nieskończoność wskazuje na stałość we wszystkich swoich działaniach, zaś żyletka jest symbolem ponadprzeciętności oraz przekory.
Olbrzymią zaletą celebrytek jest fakt, że pasują nie tylko do wieczorowych kreacji, ale również codziennych stylizacji, niezależnie od tego, z jakiego są materiału, co zawdzięczają przede wszystkim bardzo subtelnemu charakterowi. Zwykle nosi się dość krótkie łańcuszki celebrytki, a nawet opięte, ale kobiety czasem noszą też dłuższe łańcuszki. Naszyjniki te doskonale łączą się z posiadającymi podobne cechy kolczykami gwiazd oraz bransoletkami celebrytkami.

Nasza siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]