Zakupy

Treningowe, siatkowe, polarowe derki dla koni

Dowiedz się więcej o końskiej derce na horse-trade.pl

Derka specjalne nakrycie dla konia, które służy do zapewniania zwierzęciu komfortu termicznego, a także ochrony przed kurzem lub owadami. Jakiego rodzaju derki można dzisiaj zamówić w sklepach online jeździeckich? Czym różnią się od siebie?

Derka dla konia – postaw na szeroki asortyment

Derki dla koni okrywają jego tułów, zad, a w niektórych modelach także szyję i pełnią istotne funkcje. W ofercie internetowego sklepu jeździeckiego Horse-Trade.pl dostępne są różne derki dla konia – treningowe, siatkowe, polarowe, osuszające, stajenne, a także padokowe. Grubsze, polarowe lub wełniane modele są używane w czasie przewożenia konia lub po treningu – zapewniają zwierzęciu ciepło. Często używane są też derki wykonane z nieprzemakalnych materiałów – mogą być stosowane zima lub na wybiegu. Derki siatkowe służą do ochrony zwierzęcia przed atakami owadów, osuszające z kolei wykonane są z materiałów szybkoschnących i oddychających. W sklepie Horse-Trade.pl dostępne są także derki padokowe, zapewniające koniom swobodę ruchów.

Końska derka – akcesoria dodatkowe

Dobrze dobrana derka dla konia to nie wszystko – ważne są także profesjonalne akcesoria, które pomagają utrzymać okrycie na miejscu, a także gwarantują koniowi dodatkową ochronę. online Horse-Trade.pl ma w swojej ofercie m.in regulowane i wykonane z elastycznego materiału pasy do derki od renomowanych producentów. W sklepie znajdziemy również ochraniacze na pierś konia oraz inne dodatkowe elementy, takie jak szyje do derki czy przedłużacze. Szeroki wybór akcesoriów dostępnych w sklepie pozwala wybrać optymalne rozwiązanie dla każdego konia, a sprawna dostawa pod wskazany adres zapewnia maksymalną wygodę zakupów.

Nasza siedziba:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]