Zakupy

Słoik z kranikiem – na lemoniadę i na nalewkę

Szukasz słoika z kranikiem? Wejdź na superbutelki.pl.

Od wielu lat trwa nawrót mody na słoiki. Przestaliśmy traktować je jako opakowanie do nabywanych w sklepie bądź przygotowywanych na własną rękę przetworów, a dostrzegliśmy w nich pełnoprawne naczynia do serwowania różnych deserów i trunków. Dużą popularnością cieszą się szczególnie duże Słoje z kranikiem, mające wiele zastosowań. Do czego można je zastosować? Gdzie przyda się słoik z kranem? Z jakiej przyczyny choć jeden egzemplarz powinien znaleźć się w każdym domu?

Słój z kranem do domowych trunków

Jednym z atutów słoi z kranikiem jest to, że świetnie nadają się one do produkcji domowych trunków – takich jak nalewki i likiery. Słoiki mają duże objętości (zwykle są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co umożliwia przygotowanie wystarczająco dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia umieszczenie w środku ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie naczynia, natomiast kranik sprawia, że bez trudu zlejemy gotowy likier do butelek, szybko i łatwo pozbywając się zużytego surowca bez potrzeby używania wężyków i filtrów.

Słój z kranem do serwowania

Słoik z kranem jest doskonałą dekoracją stołu, na którym go postawimy. To sprawia, że chętnie jest on stosowany do podawania napojów – zwykle podczas przyjęć lub rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słój z kranem wyśmienicie sprawdzi się także podczas imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Nada się do serwowania oranżad, soków, kompotów i lemoniad, a na przyjęciach dla dorosłych – wina, ponczu czy też drinków. Jego zaletą jest także to, że kranik zapobiega dostawaniu się do szklanki osadów i fragmentów owoców, dając przejrzysty napój.

Nasza siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]