Zakupy

Pawilony ogrodowe – zorganizuj urodziny z klasą

Planujesz organizację imprezy na świeżym powietrzu i głowisz się jak zagwarantować odpowiednie zadaszenie, które uchroni gości na wypadek deszczu? A może chcesz zamówić profesjonalny namiot-pawilon? Dowiedz się, jakie funkcje posiadają pawilony ogrodowe i na co trzeba zwrócić uwagę przy wybieraniu namiotu.

Zastosowanie pawilonu ogrodowego

Dostępne w sprzedaży pawilony ogrodowe bardzo dobrze sprawdzą się w czasie rodzinnych uroczystości i ważnych imprez. Zostały zaprojektowane z myślą o weselach w plenerze, urodzinach, złotych godach, przyjęciach typu baby shower, rocznicach, rodzinnych zjazdach i innych znaczących wydarzeniach, zasługujących na najlepszą oprawę. W sprzedaży dostępne są namioty typu gwiazda, jak również modele dwuspadowe. Pawilon ogrodowy chroni uczestników imprezy nie tylko przed opadami deszczu, ale też przed silnymi promieniami Słońca. Nowoczesny namiot-pawilon zapobiega również skraplaniu się wody w środku pawilonu – służy do tego specjalny fartuch retencyjny. Zamówić można namioty sezonowe (posiadające nieprzemakalne poszycie) i całoroczne. Dobór właściwego modelu powinien odpowiadać indywidualnym potrzebom.

Nieskomplikowane w montażu oraz trwałe pawilony ogrodowe

Pawilony ogrodowe charakteryzują się wzmocnionym szkieletem i mogą zachować się w nienaruszonym stanie przez wiele lat, a łatwy montaż i demontaż pawilonu powodują, że sprosta temu każdy, kto chociaż raz rozkładał pospolity namiot. Namiot-pawilon można stawiać na różnych rodzajach podłoży – trawiastym lub betonowym. Pawilony ogrodowe mają także ocynkowane stopy kotwiące, które zapewniają stabilność całej konstrukcji.