Zakupy

Mydło antybakteryjne – chroni przed drobnoustrojami i patogenami

Potrzebujesz mydła w płynie? Zobacz tutaj

Mydło dezynfekujące usuwa z powłoki skóry drobnoustroje chorobotwórcze i inne niebezpieczne patogeny. Czym winno charakteryzować się mydło w płynie, by sprostało wymaganiom przeróżnych konsumentów? Gdzie stosowane są specjalistyczne mydła antybakteryjne?

Wykorzystanie mydła antybakteryjnego

Mydła o właściwościach bakteriobójczych używane są nie tylko w gospodarstwach domowych, ale też kupowane są przez placówki medyczne, przemysł spożywczy czy zakłady pracy. W sprzedaży dostępne są rozmaite typy mydeł – produkty w piance, w płynie, uzupełnione o dodatkowe składniki odżywcze, przeznaczone do skóry delikatnej, mycia ciała oraz włosów, mydła w opakowaniach z pompką, jak również do aplikowania z bezdotykowych pojemnikówzapewniających wysoki stopień higieny. Na specjalną wzmiankę zasługuje mydło w piance stanowiące produkt niezmiernie ekonomiczny – pozwala uzyskać do 2500 doz mydła z opakowania 1000 ml. Pianka bardzo dobrze rozprowadza się na skórze, bez problemu opłukuje, a zarazem skutecznie myje.

Naturalne mydło w płynie dla wrażliwej skóry

Mydła antybakteryjne dostępne w ofercie sklepu VerdeAvis odpowiadają europejskim normom jakościowym i są przetestowane dermatologicznie. Artykuły pielęgnacyjne przeznaczone dla osób z delikatną skórą nie mają w składzie substancji zapachowych, barwników ani innych alergizujących składników – można z nich korzystać często, bez strachu o podrażnienia. Wybrane produkty zostały uhonorowane certyfikatem Ecolabel, który świadczy o najwyższej jakości i jest nadawany środkom przyjaznym dla ekosystemu. Mydła antybakteryjne oferowane przez sklep VerdeAvis są pakowane w sterylne wkłady i wyposażone w zdejmowany dozownik, co upraszcza ich późniejszą utylizację.

Nasza siedziba:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]