Uroda i kosmetyki Zakupy

Mocznik, ceramidy, skwalen – skład kremów przeciwzmarszczkowych do cery

Kup kremy przeciwzmarszczkowe do cery na http://tinyurl.com/y35w8cqr.

Również młoda skóra bez problemów potrzebuje stosownej pielęgnacji. Pozwoli to zahamować naturalne procesy wyniszczania się tkanek i tym samym dłużej zachować je w dobrym stanie. W największej mierze dotyczy to cery twarzy, która jest w największym stopniu podatna na tworzenie się niekorzystnych zmian, wśród których zmarszczki są szczególnie dokuczliwe dla pań, jak i panów. Z tej przyczyny tak ważne jest, aby stosować właściwe kremy przeciwzmarszczkowe dopasowane do rodzaju skóry oraz wieku. Szczęśliwie nie będzie to trudne, bowiem na rynku dostępne są kosmetyki dopasowane do dowolnego typu skóry.

Kremy przeciwzmarszczkowe do cery – jakie czynniki są w nich zawarte?

Jednym z najistotniejszych celów kremów przeciwzmarszczkowych jest nawilżenie skóry. Dlatego kremy przeciwzmarszczkowe do twarzy często mają w składzie mocznik – komponent, który zespala molekuły wody i w ten sposób powstrzymuje jej utratę, a poza tym zmiękcza skórę. Kosmetyki tego typu zawierają także tłuszcze zwane ceramidami, które także powstrzymują utratę wody dzięki temu, że zapełniają przerwy pomiędzy komórkami tkanki skórnej. Istotnym komponentem kremów przeciwzmarszczkowych do cery jest również skwalen. Jest to substancja znajdująca się w składzie naturalnego płaszcza lipidowego ludzkiej skóry. Przy właściwym stężeniu skwalen zwalcza wolne rodniki i inne niepożądane elementy, a jednocześnie pozwala składnikom odżywczym przeniknąć do skóry.

Kremy przeciwzmarszczkowe do cery – dostosuj do wieku oraz typu skóry

Kremy przeciwzmarszczkowe można podzielić na kilka typów. Najważniejszym kryterium podziału jest wiek konsumenta, dla którego przeznaczony jest konkretny preparat. Przy jego wyborze warto także mieć na uwadze, do pielęgnacji jakiej partii ciała został on opracowany – przecież krem przeciwzmarszczkowy do cery będzie różnić się składem od kremu do szyi lub pod oczy.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]