maseczka z przyłbicą, maseczka wielokrotnego użytku
Zakupy Zdrowie

Maseczka z przyłbicą Mini Shield – zapewnij sobie swobodne oddychanie

COVID-19, który opanował cały świat, na skroś odmienił nasze kontakty społeczne i bieg życia. Reguły dystansu społecznego wymuszają obowiązek korzystania ze licznych środków, których zadaniem jest zabezpieczać nas przed realnym niebezpieczeństwem zarażenia się tym groźnym wirusem. Idąc do przychodni bądź urzędu, gdzie najczęściej przebywamy w większej gromadzie ludzi, musimy dla naszego zdrowia założyć na usta i nos maseczkę ochronną. Co jednak uczynić, jeśli mamy kłopoty z zaczerpnięciem oddechu w zwykłej maseczce z bawełny?

Lekka przyłbica ochronna zabezpiecza równie dobrze jak maska chirurgiczna

Ci, którzy sądzą, że ochronne maski z tkaniny są niekomfortowe i mają trudności z zaczerpnięciem oddechu w trakcie ich noszenia, powinny zaopatrzyć się w mini przyłbicę ochronną. Takim środkiem ochrony indywidualnej jest właśnie maseczka wielokrotnego użytku Mini Shield firmy Vitberg. Chroni ona przed zakażeniem patogenami w podobnym zakresie jak maska chirurgiczna, a więc kryje nos oraz usta, ale jednocześnie umożliwia swobodne oddychanie. Jej głównymi atutami są solidność, wygoda i niewielka waga, nie przekraczająca 10g. Ta maseczka z przyłbicą wytworzona jest z surowców, za sprawą których może być używana wielokrotnie. Jej przejrzystą przysłonę po kolejnym założeniu można zdezynfekować, a samą maseczkę można też czyścić ręcznie (do trzydziestu razy) przy pomocy dostępnych detergentów.

Maseczka z przyłbicą – dla osób starszych oraz sportowców

Ochronną przyłbicy zaleca się używać każdemu, komu zależy na ochronie, jak również komforcie. Osoby mające kłopoty z oddychaniem, starsze bądź uprawiające sport na świeżym powietrzu docenią swobodę jaką zapewnia taka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona także idealna dla wszystkich, którzy mają obowiązek zakładać maski ochronne w trakcie pełnienia pracy. Mini Shield nie utrudnia ruchów głowy, nie powoduje parowania okularów, a jej używanie nawet przez wiele godzin nie wywołuje uczucia dyskomfortu. Działa ona z funkcją FaceID, co na pewno docenią najmłodsi użytkownicy.

Nasza siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]