Zakupy

Który ekspres do kawy Jura będzie najlepszy?

Dobranie właściwej kawy nie gwarantuje otrzymania idealnego naparu. Aby zachwycić gości świetnym smakiem kawy, musimy zatroszczyć się o odpowiednią metodę przygotowania, a także sprzęt, który umożliwi otrzymanie odpowiedniego ciśnienia i temperatury wody. Wiedzą o tym projektanci marki Jura, bo od prawie stulecia oferują nam doskonałe urządzenia, które mogą być stosowane zarówno przez profesjonalnych baristów, jak i po prostu miłośników dobrej kawy. Dlaczego więc powinniśmy wybrać produkty tej firmy? Jakie atuty wykazuje ekspres do kawy Jura? Jak znaleźć sprzęt właściwy dla konkretnych oczekiwań i ustrzec się trudności w jego eksploatacji?

Ekspres do kawy Jura dla profesjonalistów

Jura ceniona jest szczególnie ze względu na wytwarzane przez nią ekspresy dla zawodowych baristów. Ci chętnie wybierają produkty tej marki, gdyż okazują się solidne, zaś ich konstrukcja pozwala na otrzymanie różnych rodzajów kaw – także tych, których nie można przygotować bez spienienia mleka. Firma Jura przygotowała dla profesjonalnych baristów wiele typów ekspresów, które należą do paru serii – między innymi W, Classic lub GIGA PROFESSIONAL, a wszystkie z nich cechują się innym poborem mocy oraz opcjami przygotowania naparu.

Jaki ekspres do kawy Jura kupić do domu?

Mimo, że wiele produktów firmy adresowanych jest do zawodowych baristów, ekspres Jura bez problemów będzie również wykorzystywany w kuchni. Szczególnie, że w jej katalogu znajdziemy wiele ekspresów, które stworzone są właśnie do użytku w mieszkaniu. Najlepiej sprawdzają się urządzenia z linii
J, C albo ENA, gdyż wyróżniają się nieskomplikowaną obsługą oraz wieloma opcjami pozwalającymi na przygotowanie świetnej kawy. Warto także wspomnieć, iż Jura proponuje także sprzęty, które umożliwią zrobienie bardziej nietypowych rodzajów tego naparu oraz naprawę ekspresów.