Tematyka żywnościowa Zakupy

Kompatybilne kapsułki A Modo Mio i ich rodzaje

Sprawdź, gdzie zamówić kapsułki A Modo Mio, wejdź na cafessima.pl.

Podmiotów przetwarzających kawę są tysiące, jednakże Lavazza wciąż znajduje się na liście tych najbardziej rozpoznawalnych. Niewiele osób wie, że początek marki Lavazza sięga końca XIX stulecia w Turynie. Wówczas Luigi Lavazza za równowartość mniej więcej 20 dolarów kupił mały obiekt handlowy, w którym przetwarzano ziarna kawowca i produkowano ich niepowtarzalne mieszanki. Zdobyły one ekspresowo serca mieszkańców Turynu. Dziesięciolecia później firma Lavazza nadal czaruje jakością swoich kaw, określając normy także w obszarze kaw w kapsułkach.

Zamienniki kawy w kapsułkach A Modo Mio

Jednymi z najpopularniejszych aktualnie ekspresów na kawę w kapsułkach są te z linii Lavazza A Modo Mio. Używane są one zarówno w naszych domach, jak i w prestiżowych biurach. Z ich pomocą przyrządzanie aromatycznej, smacznej kawy zajmuje wręcz moment. Właściciele ekspresów do kawy Lavazza nie muszą aczkolwiek używać tylko z kapsułek dystrybuowanych przez tę firmę. Dzisiaj w sklepach kupić można mnóstwo zamienników kapsułek z kawą Lavazza A Modo Mio. Często są one nieco tańsze, ale nadal wyróżniają się wysoką jakością.

Zamienniki kaw w kapsułkach A Modo Mio – arabika i nie tylko

Mnóstwo zamienników kapsułek do ekspresów Lavazza A Modo Mio odkryjemy w asortymencie Italian Coffee, marki która również wywodzi się z Włoch i zajmuje się produkcją kaw w kapsułkach do szeregu modnych ekspresów tego typu. Produkuje ona zarówno kawy będące połączeniem arabiki z robustą (Avarizia Delicato lub Napoli Ristretto), smakowitą kompozycją samej arabiki (Diemme Tanzania Single Origin), jak i napoje o smaku tradycyjnego włoskiego alkoholu (Sambuca), orzecha laskowego (Caffè e Nocciola) czy organicznej kawy zbożowej (Orzo Bio).

Nasza siedziba:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]