Zakupy

Jak utrzymać czystość w domu i firmie? O chemii profesjonalnej

Wszystko, czego trzeba dowiedzieć się o środki czystości chemia, uzyskasz na verdeavis.pl

By zachować porządek – tak w mieszkaniu, jak i w zakładzie pracy lub obiekcie użyteczności publicznej – niezbędne są stosowne sprzęty oraz preparaty. O ile do prostych prac porządkowych na ogół wystarczające okazują się podstawowe narzędzia i uniwersalne preparaty, to mnóstwo prac będzie wymagało wykorzystania chemii profesjonalnej. Profesjonalne środki czyszczące pozwalają uporać się nawet z ciężkimi zabrudzeniami, zapewniając łatwe sprzątanie i pozbycie się szkodliwych dla zdrowia elementów. Jakie środki czystości znajdziemy w ofercie producentów i dystrybutorów chemii przemysłowej?

Profesjonalna chemia przemysłowa – dla firm, jak i klientów indywidualnych

Oferta środków czystości skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw – zwłaszcza ekip sprzątających. W ofercie podmiotów wytwarzających i dystrybuujących chemię profesjonalną znajdziemy środki, dzięki którym usuniemy pobrudzenia z rozmaitych powierzchni – także tych chropowatych i tym samym trudnych do dokładnego umycia. Są pośród nich preparaty stworzone z myślą o eliminacji specyficznych zabrudzeń, między innymi tłustych osadów, kamienia kotłowego, ognisk pleśni lub graffiti.

Ochrona powierzchni z wykorzystaniem chemii gospodarczej

Profesjonalne środki czyszczące umożliwiają również na pielęgnację oraz ochronę powierzchni szczególnie narażonych na wandalizm i niszczycielskie działanie różnorodnych elementów. Znajdziemy wśród nich impregnaty do elementów wykonanych z drewna, środki chroniące przed graffiti, specjalistyczne powłoki polimerowe i akrylowe, jak również środki do zabezpieczenia stali przed korozją. Warto nadmienić, iż powłoki polimerowe i akrylowe przeznaczone są do różnorodnych powierzchni (m.in. betonu czy linoleum) i nie tylko chronią je przed zabrudzeniami, ale także nadają im ładny wygląd.

Nasza siedziba:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]