Zakupy

Etykiety na bimber. Jak ciekawie ozdobić domowe trunki

Szukasz etykiet na bimber? Wejdź na https://superbutelki.pl/pl/c/Etykiety-na-butelki/110.

Zwyczaj ofiarowania prezentów na rozmaite okazje praktykowany jest od tysiącleci i od samego jego początku jednym z najchętniej przekazywanych i, oczywiście, jednakowo ochoczo akceptowanych upominków, jest alkohol. Sporo osób nie wyobraża sobie nie wziąć alkoholu na imieniny, osiemnastkę bądź wesele. Jak jednakże wyróżnić się z tłumu, gdy inni goście chcą podarować to samo?

Personalizowane etykiety butelki – podziękuj swoim gościom

Na przyjęciach weselnych napoje wyskokowe nie tylko są rozstawione na stolikach, ale również coraz częściej Państwo Młodzi wręczają swoim gościom butelki z alkoholem podczas pożegnania. Taki prezent jest traktowany jako rodzaj wyrażenia podziękowania za przybycie na ceremonię. Jednak taka butelka z wódką może również stać się w fajną pamiątką, której goście nie pozbędą się nawet wtedy, gdy skończy się w niej alkohol. Należy personalizować butelkę, a można dokonać tego zamawiając etykiety weselne, umieszczając na nich informację o słowa podziękowania, dniu i miejscu wesela lub imionach nowożeńców. Etykiety na butelki można nabyć w najrozmaitszych wzorach oraz barwach, więc bez problemu można znaleźć te, które będą harmonizować ze stylem, w którym organizowane jest wesele. Sama treść etykiet zależy już tylko od imaginacji państwa młodych. Naturalnie spersonalizowane etykiety na bimber i inne alkohole można zastosować nie tylko z okazji ślubu – są znakomite na wyróżnienie się na przyjęciu imieninowym bądź wieczorze panieńskim.

Spersonalizowane etykiety na butelki – dekoruj własne przetwory

Etykietami z własnym tekstem można dekorować butelki z domowej spiżarni. Jeżeli na własną rękę wytwarzasz soki, nalewki czy wina, a potem wręczasz je rodzinie albo znajomym przy różnorodnych okazjach, możesz udekorować je kreatywnymi etykietami, które w znacznym stopniu zwiększą walory estetyczne zwykłej butelki. Poza tym flaszki można również oznaczać przy użyciu wielobarwnych kapturków termokurczliwych i kapsli.

Nasza siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]