Zakupy

Etykiety i kapturki termokurczliwe – akcesoria do alkoholu

Tutaj znajdziesz akcesoria do alkoholu

Domowa produkcja napojów alkoholowych, kiedyś niezwykle popularna, dziś powraca do łask. Do poszukiwań skłaniają nas nie tylko względy finansowe (alkohole przygotowane samodzielnie są dużo tańsze niż te ze sklepu), ale też możliwość wytworzenia napojów według własnych upodobań, pociąg do eksperymentów i satysfakcja płynąca z picia swoich alkoholi. Gros osób na własną rękę wyrabiających domowe napoje wybiera cydr, piwo, nalewki lub wino, acz nie brak również wielbicieli domowego samogonu. Jednak niezależnie od tego, w których trunkach się specjalizujemy, winniśmy zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt.

Jakie akcesoria do alkoholu są najprzydatniejsze?

Wyrób alkoholu w domu byłby niemożliwy bez naczyń i akcesoriów do fermentacji – odpowiednich pojemników, korków, rurek czy balonów. Na dodatek do każdego rodzaju trunku potrzebne są inne akcesoria – dla piwa są to między innymi chłodnice i kotły, zaś dla wina – prasa do owoców. Do rozlewania alkoholi niezbędne są z kolei takie akcesoria jak korkownica lub kapslownica. Na tym jednakże wykaz potrzebnych akcesoriów się nie zamyka, gdyż butelki z alkoholem trzeba stosownie oznakować.

Akcesoria do alkoholu – kapturki termokurczliwe i etykiety na butelki

Etykiety na bimber bądź pozostałe domowe alkohole możemy sporządzić samodzielnie. Znacznie przyzwoiciej będą się jednakże prezentować butelki z zabezpieczającymi korek kapturkami i dekoracyjnymi etykietami na wódkę, które możemy zaserwować w trakcie towarzyskich imprez lub bez wahania wręczyć bliskim jako upominek. Szczególny typ takich dodatków to etykiety weselne, które możemy przylepić nie tylko na własnych trunkach, ale również tych kupionych w sklepie i podkreślić tym sposobem charakter przyjęcia.

Nasza siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]