Technologie Zakupy

Drukarki 3D do profesjonalnych zastosowań

Kup drukarkę 3D

W ofercie CadXpert znajdują się wyłącznie urządzenia od najlepszych producentów takich rozwiązań: FormLabs oraz MakerBot, których CadXpert jest jedynym dystrybutorem, a także Stratasys (jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem). Drukarki 3D, które znajdują się w naszej ofercie, działają m.in. w technologiach: PolyJet, FDM i SLA.

Stratasys – wiodący producent branży drukarek 3D

Stratasys jest światowym liderem branży urządzeń do druku 3D. Od przeszło 3 dekad – a dokładnie od 1988 r. – dostarcza klientom najnowocześniejsze technologie i urządzenia. Ocenia się, że korzystając z drukarek 3D i drugich produktów Stratasys można praktycznie o 90% obniżyć koszty produkcji i czas przeznaczony na proces produkcyjny. Główne idee pracy ekspertów marki Stratasys to dostarczanie wysokiej klasy produktów i usług, a także wsparcie merytoryczne i techniczna. Najlepiej sprzedające się urządzenia asortymentu drukarek 3D firmy Stratasys to kolekcja F123 Series – urządzenia do zaawansowanego prototypowania, zalecane dla przemysłu i biznesu. Nowością w naszym asortymencie jest kolekcja F120 – stosunkowo niewielka wersja drukarek 3D do ekspresowego prototypowania z fabryczną dokładnością.

Formlabs – niewielkie drukarki 3D

Formlabs to następny wiodący producent drukarek 3D. Czym wyróżnia się ta marka w branży urządzeń do druku 3D? Formlabs tworzy bardzo zaawansowane technologicznie desktopowe drukarki 3D oraz specjalistyczne metody przyrostowego wytwarzania, jak m.in. SLA i SLS. Nowością w asortymencie CadXpert jest drukarka Form 3 – nieduży model, pracujący w prekursorskiej, autorskiej technologii Low Force Stereolithography (LFS), która stanowi typ technologii SLA. Ta drukarka – tak samo jak wszystkie pozostałe urządzenia firmy Formlabs – cechuje się intuicyjną obsługą oraz funkcjonalną budową. Czym autorska technologia LFS różni się od SLA? Bez wątpienia lepszymi rezultatami w druku z żywic fotopolimerowych: większą dokładnością i szybkością druku, a także precyzyjnym odwzorowaniem najmniejszych detali. W LFS warunki druku są utrzymane na tym samym poziomie, w związku z tym można uzyskać identyczne prototypy, co jest szczególnie pożądane w masowej, powtarzalnej produkcji.

MakerBot dla przemysłu, edukacji, biznesu

MakerBot dostarcza wysokiej jakości profesjonalne urządzenia do druku 3D, pracujące stosujące technologię FDM. Drukarki 3D tej firmy mają szerokie zastosowanie w różnych branżach biznesu, edukacji, przemysłu i wielu innych. Najnowszy model, czyli drukarka MakerBot Method X, to produkt wspierany przez Stratasys. To propozycja, która wykorzystuje materiały dostępne dla kolekcji MakerBot Method, ABS oraz materiał podporowy Stratasys SR-30. W Method X drukowanie odbywa się w zamkniętej komorze rozgrzewanej do 100°C. Otrzymany wydruk jest trwały i precyzyjny, a w czasie procesu drukowania nie występują wypaczenia czy przesunięcia warstw.

Nasza siedziba:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]