Sport i rekreacja Zakupy

Dlaczego warto trenować w profesjonalnej bluzie sportowej?

Dowiedz się, gdzie zamówić bluzy Hummel, wejdź na sklep-hummel.pl.

Kto uprawia sport regularnie zapewne ma świadomość, iż jedynie dobra odzież sportowa umożliwia taką aktywność w zupełnym komforcie. Szukając stroju do ćwiczeń, szczególnie tych outdoorowych, jak gra w tenisa, bieganie czy jazda na rowerze, pamiętajmy o zamówieniu bluz sportowych.

Bluzy sportowe – komfort i skuteczne odparowanie potu

Modele bluz z kapturem, zamkiem błyskawicznym lub bez od lat są już stałym elementem codziennego ubioru. Przestały nawet zadziwiać w zakładach pracy, gdzie jeszcze niedawno obowiązywały ścisłe reguły odnośnie ubioru. Bluzy uważane są za odzież typu lifestyle, dlatego że są wygodne i nie krępują ruchów, a zastosowanie w nich grubszych materiałów powoduje, że to świetna odzież wierzchnia na późną wiosnę i jesień. Bluzy sportowe, aczkolwiek mają podobny krój, pod wieloma cechami różnią się od bluz casual. Te ostatnie z reguły szyte są ze stuprocentowej bawełny bądź bawełny z nieznacznym dodatkiem np. elastyny. Bluzy sportowe z kolei najczęściej wykonane są w całości z poliestru. Jest to wyjątkowo odporny na zniszczenia materiał, który nie ulega za szybko rozciąganiu i jest mniej podatny na rozdarcia. Dlatego też jest znakomity do wytwarzania z niego odzieży sportowej, która musi znieść spore przeciążenia oddziałujące na nią podczas intensywnych ćwiczeń. Prócz tego poliester bardzo dobrze odprowadza wilgoć ze skóry, wobec tego ćwiczący nie spędza kilku godzin w przepoconej odzieży.

Noś bluzy sportowe wysokiej jakości – posłużą Ci dłużej

Wybierajmy głównie odzież uznanych marek. Rzecz jasna, musimy wtedy być gotowym na wyższy koszt zakupu takiej bluzy, ale w zamian dostajemy wysokiej klasy towar z wytrzymałych tkanin, który zapewne będziemy używać dłużej. Jeśli jakiś typ bluzy sportowej ma określony przeznaczenie, nie warto zastępować jej bardziej uniwersalną odzieżą, na przykład bluzy bramkarskie posiadają dodatkowe osłony na łokciach, które ochraniają zawodnika w czasie wykonywania parad, a bluzy dla biegaczy mają wysoki kołnierz osłaniający przed wiatrem. Żeby być pewnym, że dostajemy oryginalny produkt, wybierajmy sklepy firmowe lub prowadzone przez oficjalnych dystrybutorów, które oferują duży asortyment bluz sportowych męskich, damskich i dziecięcych.

Nasza siedziba:
RS Active S. Szmal R. Wasiak s.c.
ul. Zagnańska 84B
25-528 Kielce

Mob.: +48 798-558-877
E-mail: [email protected]