Zagadnienia motoryzacyjne i samochodowe Zakupy

Części zamienne do Renault kupuj w profesjonalnym sklepie

Renault części Kraków. Więcej na france-car.com.pl/c/269/renault.html

Samochody Renault wciąż cieszą się w naszym kraju dużą popularnością. Tylko w 2014 roku stanowiły one 14% wszystkich pojazdów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Użytkownicy doceniają różne ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, ale również rodzinne minivany, jak Renault Scenic. Statystyki pokazują, że w 2014 r. nasi rodacy kupili ponad trzy i pół tysiąca pojazdów Megane oraz 5500 modeli Scenic. Megane jest popularny z uwagi na ekonomiczny silnik, a Scenic – na łatwo dostępne części do Renault. Wysokim popytem cieszyło się też Renault Clio – we wskazanym roku kupiono blisko 2,8 tyś egzemplarzy tego modelu.

Części Renault – jakie najczęściej się psują?

Masz już wyśniony auto i chcesz jak najodpowiedniej zadbać o swoje Renault? Części zamienne do rozlicznych modeli owego producent są dostępne w bogato wyposażonych sklepach www. Można w nich wyszukać elementy silnika, nadwozia, układu chłodzenia i podwozia, jak i wiele innych. Z recenzji klientów wynika, iż często psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na awarie tego elementu narzekają właściciele Clio. Kłopoty podobnej natury mają Ci, którzy nabyli Renault Megane, jakkolwiek w tym przypadku awarii ulega również ochrona antykorozyjna.

Zamów oryginalne części zamienne Renault

Regularne inspekcje techniczne i wymiana najszybciej psujących się elementów eksploatacyjnych są gwarancją wieloletniego użytkowania samochodu tej francuskiej marki. Dostępne w sklepach internetowych części są dedykowane zarówno dla profesjonalnych warsztatów samochodowych, jak i osób prywatnych, które chcą samodzielnie wymienić niedziałające podzespoły.

Nasza siedziba:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]