Sport i rekreacja Zakupy

Czapraki dla koni – funkcjonalne i praktyczne ochraniacze

Chcesz kupić czapraki? Powinieneś odwiedzić tę stronę

Czapraki to specjalne ochraniacze, które umieszcza się pod siodłem, amortyzujące uderzenia i chroniące w czasie jazdy. Poszukujesz dużego wyboru akcesoriów do jazdy konnej w atrakcyjnych cenach? W sklepie Horse-Trade.pl zaopatrzysz się w wysokiej jakości czapraki dla koni.

Czapraki dla koni – budowa i zastosowanie

Czapraki to funkcjonalne i praktyczne ochraniacze, które przynoszą koniowi komfort, a jednocześnie osłaniają siodło przed potem zwierzęcia. Dzięki użyciu stosownych surowców świetnie wchłaniają wilgoć, są miękkie i przyjazne dla skóry konia. Jeżeli potrzebujesz zainwestować w najwyższej jakości czapraki, to w sklepie internetowym Horse-Trade.pl znajdziesz modele wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym, podszyte szybkoschnącym materiałem, wyposażone w siateczkę chłonącą pot koni lub uszyte z bawełny. Przemyślana konstrukcja przynosi wyjątkową wygodę użytkowania. Czapraki dostępne w naszym sklepie zostały opracowane w taki sposób, aby doskonale dopasowywały się do naturalnych kształtów zwierzęcia, a jednocześnie poprawiały komfort jazdy. Wybrane modele są wyposażone w dodatkowe, zapinane na rzepy sakwy.

Estetyczne i praktyczne czapraki dla koni – postaw na obszerny wybór asortymentu

Czapraki dla koni, które oferujemy na stronie Horse-Trade.pl, nie tylko są nadzwyczaj funkcjonalne oraz komfortowe dla zwierzęcia, ale również estetyczne. Produkty te można kupić w wielu kolorach i wzorach, a niektóre modele posiadają ozdobne hafty oraz charakterystyczne pikowanie. Czapraki dla koni można przymocować do siodła za pomocą rzepów. W naszym sklepie online na pewno odszukasz produkt, który spełni Twoje oczekiwania!

Nasza siedziba:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]