Zakupy

Balony do wina – rodzaje i zastosowanie

Znajdź balon do wina.

Balon na wino to doskonały upominek dla bliskiej osoby lub dobre miejsce do przechowywania napojów własnej roboty. Jakie objętości posiada gąsior do wina? Do czego można go jeszcze zastosować?

Gąsior do wina – element dekoracyjny na przyjęciu

Dostępny w sklepach gąsior do wina występuje w dwóch pojemnościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze pojemniki mogą służyć jako nietypowy upominek dla bliskich – baniak na wino napełniony domowej roboty trunkiem można wręczyć z okazji rocznicy ślubu, urodzin, jubileuszu, imienin bądź obrony pracy magisterskiej. 2-litrowe pojemniki na wino to także doskonała ozdoba stołu w trakcie rodzinnych spotkań oraz innych imprez – złotych godów, wesela, 18 urodzin i nie tylko – dzięki niemu alkohol jest należycie wyeksponowany! Wytworzony z dbałością o najdrobniejszy szczegół balon do wina doskonale sprawdza się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Balon na wino – chroń domowe trunki jak zawodowiec

Baniak na wino o 5-litrowej pojemności świetnie sprawdza się jako miejsce do przechowywania większej porcji napojów. Takie zbiorniki można pozostawić w piwnicy lub spiżarni, jakkolwiek równie dobrze posłużą do transportowania alkoholu. Organizujesz przyjęcie weselne i chcesz uraczyć uczestników własnoręcznie wykonanym winem albo słodką nalewką owocową? Dzięki baniakom na wino bez problemu przeniesiesz apetyczne trunki na salę weselną, gdzie przelejesz je do małych butelek. 5-litrowe gąsiory na wino wykonane są z wytrzymałego, grubego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i świetnie się prezentują!

Nasza siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]