producent oświetlenia dla automotive i mobility
Zagadnienia motoryzacyjne i samochodowe

OE Industry – producent oświetlenia do autobusów i pojazdów specjalnych

Szczególnie ważnym elementem bezpieczeństwa jazdy jest oświetlenie samochodowe. Nieprawidłowe ustawienie świateł czy zlekceważenie obowiązku wymiany uszkodzonego oświetlenia może w rezultacie doprowadzić do niebezpiecznej sytuacji na drodze, co nierzadko kończący się kolizją. Stosowanie wysokiej klasy świateł jest niezbędne zwłaszcza w transporcie zbiorowym, gdzie firma przewozowa codziennie musi zapewnić bezpieczeństwo setek pasażerów. Jednym z polskich producentów wszechstronnych rozwiązań oświetleniowych dla automotive i mobility jest krakowska spółka OE Industry.

Oferta polskiego producenta oświetlenia samochodowego z Krakowa

Właściwie w ofercie OE Industry znajdziemy dowolny typ oświetlenia samochodowego. Oprócz lamp bocznych, tylnych oraz przednich do autobusów, kamperów, tramwajów czy pojazdów budowlanych, spółka dostarcza też LEDowe reflektory robocze, w tym wytrzymujące wielogodzinną pracę w trudnych warunkach atmosferycznych i emitujące światło o barwie podobnej do światła naturalnego najaśnice, naświetlacze oraz maszty oświetleniowe, które używane są m.in. przez kierowców pojazdów specjalnych, off-road i agro. Z kolei producenci pojazdów uprzywilejowanych (np. tych dla pomocy drogowej bądź służb miejskich) mogą zaopatrzyć się w OE Industry w halogenowe i LEDowe oświetlenie ostrzegawcze, w tym również stosowane przez wybrane służby światła niebieskie oraz białe. Krakowski producent oświetlenia samochodowego nie pominął również lamp wewnętrznych (w tym poręcznych lamp do czytania), które zdecydowanie podnoszą komfort życia zawodowych kierowców, którzy spędzają sporo tygodni w podróży. A to jedynie wycinek produktów OE Industry.

Spółka OE Industry – lider oświetlenia samochodowego

Dotychczasowi kontrahenci OE Industry już od dawna wiedzą, iż spółka ta nie jest typowym producentem oświetlenia dla automotive i mobility. To wykwalifikowany zespół ekspertów gotowy wcielić w życie zamysł zamawiającego, przygotowując najwyższej jakości oświetlenie od wstępnego zarysu, poprzez produkcję prototypu, aż po jego certyfikację. Co ważne, OE Industry udziela także wsparcia posprzedażowego. Wskutek budowania doświadczonego zespołu profesjonalistów, zaangażowania w kompleksowe testowanie opracowywanych produktów i głębokich analiz potrzeb klientów, OE Industry zdobyło pozycję światowego lidera w sektorze oświetlenia dla automotive i mobility.

Nasza siedziba:
OE INDUSTRY Sp. z o.o.
ul. Marcika 6
30-443 Kraków

Tel.: +48 12 442 00 05
E-mail: [email protected]