Wyposażenie wnętrz Zakupy

Rolety zaciemniające – stuprocentowa kontrola światła

Dla kogo roleta typu 100 procent zaciemnienia lub roleta dzień i noc zaciemniająca to najwłaściwszy wybór? Czy zawsze warto postawić na stuprocentowe zaciemnienie w pomieszczeniach? Atutów tych produktów jest wiele, a kontrola wpadających do wnętrza promieni słonecznych nie jest ich jedyną pozytywną cechą. W przypadku rolet dzień noc pełne zaciemnienie jest niemożliwe, ale w rolecie 100% zaciemniającej już tak. Który model najlepiej zda egzamin w Twoich wnętrzach? Tu znajdziesz podpowiedź.

Plusy rolet dzień i noc i rolet wewnętrznych zaciemniających

Całkowita możliwość kontroli ilości światła wpuszczanego do pomieszczenia to największy plus rolety zaciemniającej 100%. Zarówno model 100% zaciemnienia, jak i dzień i noc posiadają szereg zbieżnych zalet i mocnych stron. Jedna z nich to możliwość montażu tych rolet zarówno na oknach drewnianych, jak i PCV. Skoro już piszemy o montażu – jest on niepodziewanie prosty, zupełnie bezinwazyjny, nie wymaga wiercenia, użycia gwoździ i śrub. Każdy da sobie radę z samodzielnym założeniem rolety dzień i noc lub rolety 100% zaciemnienia.
Duża ilość kolorów w ofercie sprawia, że produkty te będą pasować do każdego pomieszczenia. Rolety dzień noc występują też w wariancie zebra – składają się one z siatki pasków tkanin w jednym lub kilku kolorach. Takie rolety mogą służyć za element dekorujący pokój.

Rolety wewnętrzne zaciemniające w Krakowie, Trójmieście i innych miastach Polski

Rolety wewnętrzne zaciemniające są produkowane przez wiele wiodących marek i producentów. W czasie zakupów polecamy wybór rodzimej firmy – producenta rolet wewnętrznych zaciemniających. Warszawa, Kraków lub Trójmiasto to liderzy produkcji i dystrybucji rolet. Na życzenie klienta istnieje też możliwość spersonalizowania produktu. Rolety zaciemniające na wymiar przeznaczone są do okien, które nie mają standardowych rozmiarów.