Wyposażenie wnętrz Zakupy

Nowocześnie i modnie – kolorowe rolety okienne

Rolety okienne, ścienne oraz sufitowe wspominane są co sezon wśród trendów na modne i nowoczesne zaaranżowanie pomieszczenia. Siłą rolety okiennej jest jej uniwersalność, jak również mnogość wzorów i kolorów. Czy to rozwiązanie zda egzamin w dowolnym wnętrzu?

Kolorowe rolety okienne – dobierz je do wystroju pokoju?

Dobrzy producenci oferują kilka, a czasem więcej wariantów kolorystycznych różnych modeli rolet okiennych. Rolety dzień i noc, mini i zebra można kupić w szerokim wachlarzu barw.
Wybierz kolor podobny do Twojego pokoju albo zdecyduj się na barwę w kontraście do mebli, ścian i dodatków. Bezpieczne kolory, które z reguły się sprawdzą, to czerń, biel, beże i szarość. Szczególnie szarość jest elegancka i efektowna, a jednocześnie powiększa i pięknie rozświetla wnętrza.

Standardowe wymiary rolet okiennych

Wymiary typowych rolet okiennych mierzy się według proporcji szerokość x wysokość. Producenci proponują rozmiary od trzydziestu pięciu do stu czterdziestu cm szerokości i od stu szesnastu do dwustu trzydziestu cm wysokości. Tego typu rolety będą pasować do okien o typowych rozmiarach.

Rolety okienne wytwarzane na wymiar

Dla klientów, którym marzą się rolety, ale posiadają okna w nietypowym rozmiarze, wspaniałym produktem są rolety okienne wytwarzane na wymiar. Jeżeli zatem sprzedawane w sklepach rolety nie będą pasować wielkością do Twoich okien, to innym pomysłem jest roleta sufitowa, ścienna albo usługa nieodpłatnego przewężenia rolet.