Wymiar sprawiedliwości

Prawo pracy w Krakowie – kancelaria prawna

Kancelaria Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. ma długoletnie doświadczenie w sferze prawa pracy, zarówno od strony pracodawcy, jak i pracownika. Nasza praca skupia się nie tylko na prowadzeniu spraw sądowych, ale również na doradztwie w obszarze bieżącej interpretacji prawa pracy.

Prawo pracy – obszar działania kancelarii radców prawnych

Działając w imieniu Pracodawców, na co dzień udzielamy pomocy przy opracowaniu wszelkiego rodzaju dokumentacji na etapie nawiązania stosunku pracy, jego kontynuacji, jak i rozwiązania. Udzielana przez nas pomoc prawna ma za zadanie nie tylko przeprowadzić naszych Klientów przez te stadia, ale również uchronić ich przed potyczkami sądowymi z zatrudnionymi. Zdajemy sobie sprawę, że wraz z rozwojem spółki, postępowanie zgodnie z prawem pracy staje się coraz większym wyzwaniem. W związku z tym naszym celem jest praca w sposób niewidoczny dla Klienta, który dzięki temu może skupić się na kierowaniu biznesem, a nie na zawiłościach prawnych.

Prawo pracy – prawnik w roli pełnomocnika Pracownika

Nierzadko występujemy w roli pełnomocnika Pracownika. Na tym etapie o wiele częściej nasza praca polega na prowadzeniu spraw sądowych związanych z nawiązaniem stosunku pracy, niezasadnym rozwiązaniem umowy o pracę lub chociażby nadgodzin. Bezsprzecznie obliguje nas to do zupełnie odmiennego zaangażowania, ponieważ tego rodzaju sprawy związane są z ogromnymi problemami na tle postępowania dowodowego. Z tego powodu przekonanie sądu do racji naszego Klienta jest dużym wyzwaniem.