Baza porad Turystyka Witryny internetowe

Atrakcje turystyczne w Małopolsce – portal nie tylko dla turystów

Tutaj poznasz więcej szczegółów o ciekawych miejscach w Małopolsce.

Chociaż Małopolska to jedno z mniejszych województw w naszym kraju, ma ono mnóstwo do zaoferowania zarówno przyjezdnym zza granicy, jak i z innych regionów kraju. Dzieje się tu dużo, stąd czasem trudno odnaleźć się w gąszczu wiadomości o najciekawszych atrakcjach oraz planowanych eventach sportowych czy kulturalnych w Małopolsce.

Serwis dla zainteresowanych atrakcjami turystycznymi w Małopolsce – czego się tu dowiesz?

By przybliżyć przyszłym zwiedzającym atrakcje turystyczne tego regionu, powstał portal visitmalopolska.pl. Znajdziesz tu wiedzę nie tylko o atrakcyjnych zabytkach oraz miejscach w tym województwie, jak też o wystawach i imprezach kulturalnych, folklorystycznych czy sportowych organizowanych na jego terenie. Strona prowadzona w ramach projektu Małopolskiego Systemu Informacji Turystycznej. W czym pomoże serwis? Turyści myślący o przyjeździe do Małopolski o razu na stronie głównej dostrzegą mapę, na której błyskawicznie odnajdą muzea i zabytki, Centra Informacji Turystycznej, jak również pensjonaty, hotele i schroniska położone w miastach województwa. Strona pomaga zorganizować wizytę na południu Polski także pod kątem logistycznym, dostarczając informacje zarówno o parkingach i wypożyczalniach pojazdów, jak i o lotniskach i dworcach. Co ciekawe, dla osób, które z przeróżnych przyczyn nie mogą przyjechać do Małopolski, strona przygotował kilka wirtualnych spacerów pokazujące między innymi piękno małopolskiego folkloru, regiony agroturystyczne oraz Małopolską Trasę Światowego dziedzictwa UNESCO.

Witryna o ciekawych miejscach w Małopolsce z myślą o obcokrajowców

Portal visitmalopolska.pl nie zapomina też o zagranicznych przyjezdnych, którzy ochoczo odwiedzają Kraków, Zakopane czy mniejsze górskie miejscowości. Wiadomości dodawane na stronie dostępne są zatem w języku angielskim, ale oprócz tego w między innymi w języku słowackim, włoskim i niemieckim, francuskim. Niesłychanie wartościowa dla cudzoziemców może być też podstrona Rozmówki, gdzie poznają ważne słówka i sformułowania, które pomogą im dogadać się z Polakami w przeróżnych sytuacjach, w których mogą się znaleźć w czasie wczasów w Polsce. Zagraniczni turyści znajdą tu wykaz ambasad oraz konsulatów zlokalizowanych w regionie Małopolski.

Nasza siedziba:
VisitMalopolska.pl
Oficjalny portal turystyczny Województwa Małopolskiego