Usługi Usługi z zakresu finansów

Współpraca z biurem rachunkowym – to się opłaca

Potrzebujesz pomocy profesjonalistów z biura rachunkowego Katowice? Dobrze trafiłeś! Odwiedź brabis.pl.

Prowadzenie finansów w niewielkich przedsiębiorstwach jest często źródłem sporych kłopotów. Nieduże podmioty zwykle nie mogą pozwolić sobie na to, aby zatrudnić specjalistę na etat, zaś ich szefowie nie zawsze potrafią starannie pokierować budżetem. Na szczęście rozwiązanie tej sytuacji będzie łatwiejsze niż myśli część czytelników – wystarczy jedynie postawić na pomoc oferowaną przez biuro rachunkowe. Jakie jednak korzyści dzięki temu osiągniemy? Jak zyskać gwarancję tego, iż poziom współpracy będzie zadowalający?

Biuro rachunkowe – powierz finanse firmy ekspertom

Na współpracę z biurem rachunkowym warto zdecydować się zwłaszcza z uwagi na bezpieczeństwo finansów. Kiedy zostawimy finanse przedsiębiorstwa ekspertom ds. księgowości, zyskamy pewność, iż potencjalne kontrole US nie skończą się nałożeniem kar. Usługi świadczone przez biuro rachunkowe to także oszczędność pracy oraz funduszy – nie musimy troszczyć się o finansami samemu, ani rekrutować do pracy księgowego na stałe. Należy też napomknąć o komforcie, jaki wiąże się z taką współpracą. W dzisiejszych czasach nie ma już konieczności często odwiedzać osobiście biura rachunkowego, dlatego że wiele kwestii można koordynować z księgowym komunikując się przez e-mail.

Biuro rachunkowe – jakie będzie najbardziej odpowiednie?

Szukając biura rachunkowego nie można sugerować się jedynie cenami usług – nadzwyczaj niskie ceny usług na ogół oznaczają ich niedostateczną jakość. Przy wyborze biura rachunkowego szczególną uwagę zwróćmy na to, czy jego eksperci mają odpowiednie certyfikaty, przykładowo certyfikat księgowego wystawiany przez CIK, czyli Centrum Informacji Księgowej lub certyfikat uprawniający do prowadzenia ksiąg rachunkowych wystawiany przez Ministerstwo Finansów do 2014 roku. Dobrze także, jeżeli biuro rachunkowe poza doradztwem z obszaru finansów, oferuje dodatkowo usługi kadrowe, takie jak opracowanie umów o pracę, dzieło oraz zlecenie, prowadzenie kart urlopowych pracowników czy rozliczanie delegacji.

Nasza siedziba:
Biuro Rachunkowe ABIS Sp. z o.o.
ul. Moniuszki 4/6
40-005 Katowice

Tel.: (32) 258-29-34
Mob.: +48 794-009-007
E-mail: [email protected]