Usługi Witryny internetowe

WordPress – komu powierzyć opiekę nad stroną www na tym CMS-ie?

Jesteś zainteresowany aktualną ofertą opieki WordPress? Nie zwlekaj! Skieruj się na wpmagus.pl/uslugi/opieka-techniczna/

WordPress, opracowany głównie jako oprogramowanie blogowe, szybko stał się jednym z najbardziej popularnych CMS-ów. Ponieważ bez przeszkód można przyswoić sobie podstawy posługiwania się nim, a zarazem jest dość szybki, korzysta się z niego współcześnie do tworzenia wymyślnych stron i sklepów e-commerce. Jednak ten CMS może być powodem kłopotliwych niespodzianek, z tej przyczyny ważną i potrzebną usługą staje się utrzymanie WordPressa.

Opieka nad stroną WordPress – pamiętaj o okresowej instalacji najnowszych edycji CMS

Podstawą bezpieczeństwa strony internetowej jest bezspornie aktualizowanie jej do obowiązującej wersji systemu zarządzania treścią. W wielu przypadkach jednakże przedsiębiorstwa po uruchomieniu strony zapominają o okresowym wdrażaniu najnowszych edycji CMS-a bądź aktualizacji używanych wtyczek, przez co wystawiają stronę na ataki hakerów lub zawirusowanie. Dodatkowo, pomimo iż WordPress jest całkiem prostym systemem zarządzania treścią, jego aktualizacja może wiązać się z nieprzewidzianymi komplikacjami z należytym funkcjonowaniem sklepu czy strony. Wobec tego ważne jest, by działanie to wykonał zawsze ktoś zaznajomiony z WordPressem, a jeśli nie mamy w przedsiębiorstwie oddziału informatycznego, zaleca się zlecić utrzymanie WordPressa zewnętrznemu znawcy.

Do kogo adresowana jest oferta opieki technicznej nad stroną internetową?

Oferta opieki technicznej nad stroną internetową to usługa kierowana zwłaszcza do klientów biznesowych, zarówno niewielkich jak i większych podmiotów, którzy troszczą się o poprawne oraz trwałe działanie ich strony, a także zabezpieczenie jej baz danych i zasobów. Oferta ta przydatna jest również blogerom i freelancerom prowadzącym własne strony. W elementarnym pakiecie usługi znajduje się likwidowanie następstw ataków hakerskich, pomoc w przygotowaniu kopii zapasowych i przeprowadzenie aktualizacji WordPressa. W wyższych pakietach oferowane są także różnego typu monitoringi (np. zmian wtyczek, zmian treści oraz logowań użytkowników).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]