Usługi

Uszczelnianie okien – kiedy jest zalecane?

Na http://bit.ly/2LNpRJc zlecisz uszczelnianie okien Warszawa.

Czujesz chłód wiejący od okna lub ewentualnie drzwi balkonowych? To bezbłędny znak, że nieodzowne jest uszczelnianie okien. Wykonuje się je w przeróżnych sytuacjach – po zamontowaniu okien w nowo postawionych apartamentach, jednak oraz w oknach kilkuletnich, w jakich zużyły się uszczelki. Dowiedz się, na czym polega uszczelnianie okien i czemu jest tak ważne!

czym jest uszczelnianie okien?

Uszczelnianie okien to nic innego jak zabezpieczenie okien odpowiednimi materiałami, by przez nieszczelności nie uciekało ciepło powietrze. Wedle badań przez nieszczelne okna może wydostawać się z mieszkania nawet 30% ciepła! To wszystko przekłada się komfort mieszkania, jednakowoż oraz na rachunki – w następstwie tego prawidłowe uszczelnienie okien jest bardzo istotne.
Uszczelnianie okien realizuje się od wewnątrz i od zewnątrz. W obu tych sytuacjach wykorzystuje się inne materiały – do uszczelniania okien od wewnątrz używa się w głównej mierze silikonów, folii paroszczelnych i innych materiałów paroizolacyjnych, a do uszczelniania okien od zewnątrz – taśmy z pianki, folii oraz innych materiałów paroprzepuszczalnych.

Kiedy wezwać ekspertów od uszczelnienia okien?

Jeśli czujesz chłód wiejący od okien, świadczy to o tym, że z pewnością należy je uszczelnić. Przyczyną konieczności wykonania uszczelniania okien ma prawo być zużyta uszczelka, jednakowoż też błędy montażowe.
Uszczelnianie okien warto też wykonać zawsze w nowym domu bądź mieszkaniu (po postawieniu czy też odbiorze). Eksperci zadbają o to, aby w miejscu, w jakim miejscu ościeżnica łączy się z murem, nie było żadnych szczelin oraz zastosują dobre materiały izolacyjne.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]