Usługi Witryny internetowe

Tworzenie sklepu WooCommerce – komu powierzyć to zadanie?

Tworzenie sklepów internetowych - sprawdź informacje o ofercie na wpmagus.pl.

Pragniesz otworzyć sklep online? Jeżeli dysponujesz już stroną na WordPress, ale także jeżeli nie masz żadnej strony internetowej i startujesz od podstaw, sklep WooCommerce jest wspaniałym rozwiązaniem.

Czemu opłaca się stworzyć sklep internetowy WooCommerce?

Ze względu na to, jak dużą popularność zyskały strony tworzone z zastosowaniem WordPressa, łatwo dojść do wniosku, iż w mgnieniu oka pojawiła się wtyczka umożliwiająca na uruchomienie sklepu e-commerce na tym systemie zarządzania treścią. WooCommerce, bowiem tak nazywa się owa wtyczka, posiada wiele zalet. Analogicznie jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce da się w prosty sposób spersonalizować z stosując bezpłatne lub płatne motywy, a jego obsługa jest nieskomplikowana. Sklep WooCommerce da się optymalizować pod kątem przeróżnych wyszukiwarek, co powoduje, że jest większa szansa na pozyskanie pozycji w Top3 w SERP-ach, a w rezultacie szybciej dotrzeć do pokaźniejszego kręgu odbiorców. Na skutek wdrożenia dedykowanych wtyczek zwiększa się również ergonomia sklepu. Bez trudności można w nim założyć bramki płatności i zaoferować użytkownikom zlecenie przelewów za zamówienie m.in. przez Przelewy24.pl czy DotPay.pl. WooCommerce pozwala też na analizędanych sprzedaży (opracowanie przeróżnego typu statystyk) i integrację z usługami firm kurierskich.

Tworzenie sklepu WooCommerce – specjalista zabezpieczy go przed atakami hakerskimi

Tworzenie sklepu WooCommerce rekomendujemy powierzyć specjalistom, którzy nie tylko dopasują wybrany szablon do konkretnych zaleceń klienta, ale także zatroszczą się o instalację jedynie potrzebnych, przetestowanych wtyczek, bezpieczeństwo sklepu oraz prawidłową semantykę jego kodu. W ramach sklepu WooCommerce specjaliści stworzą także blog, na którym w prosty sposób można przekazywać użytkownikom informacje o nowościach oraz promocjach albo publikować poradniki i recenzje sprzedawanych w sklepie towarów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]