Usługi

Sprzątanie grobów

Sprzątanie grobów Kraków - więcej informacji o tej usłudze poznasz w tym miejscu

Chyba żaden z czytelników nie chce, by miejsca pochówku jego rodziny i przyjaciół były zaniedbane. Tymczasem jednak, niełatwo jest znaleźć czas na to, by się nimi zająć, porządkując nagrobki tylko przed związanymi z daną osobą świętami. obecnie jednak nie musimy w ogóle skazywać ich na niebyt – trzeba jedynie zlecić ich utrzymanie profesjonalnej osobie. Gdzie szukać takich usług? Co dzięki nim zyskamy i ile za nie zapłacimy?

Oferty czyszczenia grobów

Anonse przedsiębiorstw proponujących czyszczenie grobów bez trudu wyszukamy w sieci – musimy wpisać właściwe słowa w wyszukiwarkę. Poza tym, przedsiębiorstwa te często ogłaszają się również w otoczeniu cmentarzy – jeśli uważnie przyjrzymy się tablicom z ogłoszeniami, niewątpliwie znajdziemy odpowiednią w konkretnym przypadku ofertę.

Czyszczenie grobów i inne usługi

Czyszczenie grobów stanowi tylko jedną z niektórych form pomocy proponowanych przez przedsiębiorstwa opiekujące się miejscami spoczynku naszych bliskich. Decydując się na wybór ich pomocy, możemy liczyć również na renowację nagrobka, montaż ławeczki przy grobie, stawianie świeczek lub sadzenie roślin. Możliwe jest wykupienie jednorazowego zlecenia lub skorzystanie z oferty stałej.

Ile zapłacimy za czyszczenie grobów?

Na pytanie dotyczące ceny opisywanych usług ciężko byłoby odpowiedzieć w kilku słowach, ponieważ stawki mogą znacznie różnić się w poszczególnych miejscowościach. W większości krajowych miejscowości na czyszczenie grobów wydamy za każdym razem około 30 zł. Dwunastomiesięczna opłata abonamentowa to natomiast około 400 złotych za pojedynczy nagrobek.

Nasza siedziba:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]