Usługi

Serwis okien – powierz go specjalistom

Zleć serwis okna na serwismeteo.pl.

Cyklicznie przeprowadzany serwis okien umożliwi cieszenie się komfortem termicznym w mieszkaniu i zapobiegnie stracie ciepła w sezonie jesienno-zimowym. Jakie usługi wykonuje doświadczony serwisant? Kiedy warto zatrudnić fachowca?

Serwis okien PCV – zapewnij komfort w swoim domu

Codziennie rozszczelniane, uchylane oraz otwierane okna są podatne na wszelkiego typu wykrzywienia i uszkodzenia. Na kondycję okien oraz uszczelek źle wpływają również czynniki atmosferyczne – ekstremalny mróz i żar, deszcz czy światło słoneczne. Cykliczny serwis okien PCV i drewnianych pomoże utrzymać je w nienagannym stanie przez lata. O ile łatwe czynności, jak np. wymiana uszczelek, można wykonać we własnym zakresie, o tyle do bardziej zaawansowanych prac powinniśmy zatrudnić serwisanta. Fachowcy oferują szeroki wachlarz usług odpowiadając na najczęstsze potrzeby klientów – regulują ciężko pracujące mechanizmy, zmniejszają docisk okien w sezonie letnim, dbają o stosowną izolację termiczną, zapobiegają stratom ciepła, regulują okucia i mocowania. Doświadczona ekipa serwisu okien może także przeprowadzić wymianę szyby w oknie.

Czemu należy zlecać serwis okien?

Regularnie przeprowadzany serwis okien pozwala zredukować utratę ciepła nawet o 30%, co bezpośrednio wpływa na oszczędności na ogrzewaniu i zapewnia domownikom komfort termiczny. Zawodowcy naprawią zarówno okna wykonane z PCV, jak i modele drewniane. Profesjonalny serwis okna to jednakże nie tylko wymiana uszczelek czy regulacja mechanizmów odpowiedzialnych za uchylanie i otwieranie skrzydła. Fachowiec może także zadbać o bezpieczeństwo lokatorów, np. poprzez założenie dodatkowych okuć utrudniających włamanie.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]