Usługi

Sala weselna – jaką wybrać, by przyjęcie było udane?

Lokal na wesele - zobacz korzystną ofertę.

Ślub i następujące po nim wesele to dzień, o którym rodzina młodej pary i sproszeni goście będę wspominać w rozmowach przez kilka kolejnych miesięcy, a nieraz nawet lat. Jeżeli narzeczeni zechcą zorganizować przyjęcie dla ogromnej ilości gości, pierwszym wyzwaniem, jakie przed nimi się pojawi, jest zarezerwowanie najlepszego lokalu na wesele, w którym goście spędzą ten ważny dzień w najlepszych warunkach.

Miejsce na wesele – jak wybrać?

Szukając sali na wesele narzeczeni musi wziąć pod uwagę parę istotnych czynników. Na wstępie musi znać liczbę zaproszonych znajomych i krewnych, aby uzyskać pewność, że w zarezerwowanej sali weselnej bez przeszkód znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla wszystkich. Zaproszeni powinni mieć własne miejsce ich przy stole, ale ważne jest również, by mieli salę taneczną. Poza tym narzeczeni powinni zwrócić uwagę na to w jakiej odległości od kościoła położona jest sala weselna i czy droga do niej będzie prosta. Jeżeli na ślub zaproszeni są krewni i przyjaciele z odległych krańców Polski, należy poszukiwać sali weselnej, w pobliżu której znajduje się bogata baza noclegowa. Następną kwestią jest samo zaplanowanie wesela, czyli znalezienie oprawy muzycznej oraz obsługi kelnerskiej, wybranie menu i przystrojenie sali. Te obowiązki mogą przekroczyć możliwości pary młodej, stąd warto wybrać ofertę domów weselnych, które proponują pomoc w zakresie całościowej organizacji wesela.

A może pałac na zabawę weselną?

Narzeczeni z małopolski, przede wszystkim z Krakowa i okolicznych miejscowości, mogą wyprawić wesele w niezwykle malowniczym obiekcie, jakim jest wiekowy Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w Balicach. W jego salach wesela wyprawiane są od wielu dekad, a każde z nich charakteryzuje się niesamowitą oprawą. Pałac dysponuje czterema salami zdolnymi pomieścić ponad setkę osób. Przyjęcie można wyprawić też w ogrodzie przed Pałacem, a wówczas uczestniczyć w nim będzie mogło bez mała nawet 350 zaproszonych. Plusem Pałacu Radziwiłłów jest to, iż umiejscowiony jest tylko 12 kilometrów od Krakowa, który ma niezmiernie bogatą bazę noclegową. Przejazd gości po ceremonii do sali weselnej nie powinien więc trwać dłużej aniżeli 40 minut.

Nasza siedziba:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]