Usługi

Profesjonalne sprzątanie strychów i piwnic

Jeżeli chcesz zlecić opróżnianie piwnic Kraków, wejdź na https://maxgruz.pl/oferta/sprzatanie-piwnic-i-strychow/

W dużej części domów znajduje się piwnica i strych. Zazwyczaj miejsca te pełnią rolę składzików na najróżniejsze starocie. Zazwyczaj to, czego nie używamy, wynosimy albo na strych, albo do piwnicy. Co wówczas, gdy ta lekceważona powierzchnia domu okaże się być nam niezbędna? W takiej sytuacji najrozsądniej jest postawić na pomoc profesjonalnej firmy, która w swojej ofercie ma opróżnianie strychów i piwnic.

Sprzątanie strychów i piwnic – co może usunąć firma?

Opróżnianie piwnic oraz strychów to usługi cieszące się bardzo dużą popularnością. Stawiają na nie osoby, które z rozmaitych powodów muszą posprzątać dużą powierzchnię ze znajdujących się na niej rzeczy. Fachowa firma może usunąć zarówno z piwnicy, jak i ze strychu dosłownie wszystko. W grę wchodzą nie tylko niewielkich rozmiarów przedmioty takie, jak niepotrzebne słoiki, ale nawet meble czy popsuty telewizor. Utylizacja starych mebli, którą oferują firmy działające i w dużych i w małych miejscowościach, to bardzo dobry wybór, jeśli w piwnicy czy na strychu przechowujemy niepotrzebne szafy, kanapy, fotele czy meblościanki. Wyniesienie ich we własnym zakresie jest niemałym wyzwaniem. Należy wiedzieć, że na ogół na terenie małych gmin, takich wielkogabarytowych przedmiotów można pozbyć się jedynie 2-4 razy w roku, gdyż zakłady gospodarujące odpadami nie wykonują wywozu takich przedmiotów częściej.

Sprzątanie strychów i piwnic – co jeszcze oferują specjalistyczne firmy?

Profesjonalne firmy zajmujące się opróżnianiem strychów oraz piwnic mogą nie tylko usunąć z tych miejsc znajdujące się w nich odpady oraz niepotrzebne przedmioty. W ofercie znaleźć można również podstawienie odpowiedniego pojemnika przeznaczonego na odpady. Po jego załadowaniu firma wywozi niepotrzebne przedmioty, troszcząc się o ich zgodną z prawem utylizację. Wszystko ma miejsce naprawdę bez żadnych problemów. Co więcej, nie trzeba też przez chwilę uczestniczyć w sprzątaniu! Pracownicy z ramienia firmy zadbają o to, aby w czasie prac wszystko przebiegło jak należy.

Nasza siedziba:
MAX-GRUZ
Krakowska 37
30-698 Lusina

Mob.: +48 501 322 008
E-mail: [email protected]