Transport i spedycja Usługi

Parking przy lotnisku – wygodne parkowanie bez obaw o auto

Parking Balice Kraków - zapoznaj się z aktualną ofertą

Latanie staje się popularnym sposobem transportu, wybieranym często zarówno przez turystów, jak i biznesmenów. Jednak zanim wsiądziemy do samolotu, by rozpocząć wycieczkę musimy dostać się do portu lotniczego. Jeśli wybierzemy transport publiczny, nasze problemy w kwestii dojazdu znikną po dotarciu do portu lotniczego. Wielu z nas jednak woli skorzystać z prywatnego auta, lecz to rodzi problem: gdzie go postawić w trakcie naszego wyjazdu?

Zostaw samochód pod dobrą opieką – długoterminowy parking przy lotnisku

Oczywiście najłatwiejszym rozwiązaniem jest poprosić członka rodziny lub znajomego o podwózkę na lotnisko, a następnie o odbiór nas po powrocie. Nie wszyscy jednak mają sposobność organizacji takiego transportu, gdyż wiele wylotów odbywa się nocą lub w godzinach pracy. Na szczęście w niewielkiej odległości od wielu dużych portów lotniczych, na przykład w podkrakowskich Balicach, utworzyły się czynne całą dobę parkingi, gdzie za niewielką opłatą możemy zostawić auto na dłuższy czas. Korzystanie z takich parkingów jest bezpieczne – naszego samochodu pilnuje profesjonalna ochrona, , a zaparkowane samochody podlegają ubezpieczeniu na czas postoju.

Pomoc techniczna, transfer na lotnisko, rezerwacja miejsca – co oferują strzeżone parkingi w Balicach?

Długoterminowe parkingi przy lotniskach zazwyczaj zapewniają również dodatkowe udogodnienia. Na przykład te mieszczące się w Balicach w pobliżu Krakowa gwarantują przez całą dobę swoim klientom transport na lotnisko, dzięki czemu dojedziemy do portu lotniczego w pięć minut i to wraz z bagażami. Pracownik parkingu odbierze nas z lotniska też po powrocie. Gdy w naszym samochodzie wyładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, możemy użyć urządzeń rozruchowych, kompresora lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A posiadacze samochodów elektrycznych znajdą tam odpowiednią stację do ładowania. Na tego typu parkingach można również sprawdzić przed podróżą wagę bagażu podręcznego i zyskać pewność, że mieści się w dopuszczalnych limitach.

Nasza siedziba:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]