Usługi

Nie stresuj się weselem – zamów usługę cateringu weselnego

Pragniesz poznać więcej szczegółów o cateringu weselnym? Skieruj się na lastrada.pl/catering-okolicznosciowy/wesela/.

Przyjęcia okolicznościowe, które są na ogół ważnym wydarzeniem dla całej rodziny, jak przykładowo chrzty, komunie lub śluby, od dawna nie są już urządzane w domu wyłącznie dla najbliższego kręgu krewnych i przyjaciół. Dziś są to przyjęcia, na których pojawia się nieraz ponad sto osób. Ewidentne jest więc to, iż jedna osoba nie będzie w stanie w pojedynkę ułożyć jadłospisu, a następnie przygotować i zaserwować potrawy uczestnikom imprezy, szczególnie, gdy zabawa będzie trwać parę godzin i toczy się w wynajętej sali. Stąd też wziął się wysoki popyt na catering weselny.

Catering weselny – wybierz doświadczonych kelnerów i kucharzy

Organizacja zabawy weselnej to duży stres, wywołany licznymi godzinami straconymi na dobór ozdób sali, wysyłanie zaproszeń , ustalanie listy gości oraz wybieranie zespołu, który zapewni muzykę do tańca. To też potrzeba zamówienia wystarczającej ilości trunków i przekąsek podawanych w trakcie imprezy, a co istotne – przyrządzanie gorących dań, które urzekną zaproszonych gości i zbiorą ich przy wspólnym stole. Obiad na zabawie weselnej powinien mieć perfekcyjną oprawę. Goście bowiem oczekują tego, żeby stoliki były wspaniale przystrojone i prawidłowo nakryte, dania były wyśmienite i atrakcyjnie ułożone na talerzach, a także aby kelnerzy profesjonalnie podawała gościom kolejne posiłki. Wysoki stopień organizacji mogą zapewnić wyłącznie firmy cateringowe zatrudniające doświadczonych kucharzy, managerów oraz kelnerów, wprawionych w obsłudze przyjęć zarówno w tradycyjnych salach, jak i tych urządzanych w plenerze.

Menu przyjęcia weselnego ułożysz z oferty firmy cateringowej

Przyjęcia weselne kierują się własnymi zasadami, nie tylko w kwestii atrakcji dla gości, ale także i oczekiwanego jadłospisu. Firmy cateringowe zwykle mają ułożony uprzednio spis oferowanych dań głównych, deserów oraz napojów zgodnych z konwencją wesel. Podstawową ofertę można sprawdzić na stronie firmy bądź uzyskać tę informację kontaktując się bezpośrednio z jej reprezentantem. Klient może zatem osobiście skomponować jadłospis z zaproponowanych dań. Wypada jednak podkreślić, że firmy cateringowe są też otwarte na nowe sugestie i częstokroć na życzenie kontrahenta są gotowe przygotować indywidualne zestawy potraw.

Nasza siedziba:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]