Usługi

Lokal na imprezy firmowe – jak go wybrać?

Zleć organizację imprez firmowych na palacradziwillow.pl.

Przyjęcia organizowane przez firmy to nie tylko zabawy integracyjne czy wspólne pikniki dla pracowników i ich bliskich, które mają za zadanie stworzenie silnych więzi pomiędzy zatrudnionym i zatrudniającym. Coraz częściej firmy organizują huczne eventy, np. po to, aby uczcić otrzymane nagrody, a także różne konferencje, gale dla kontrahentów biznesowych i kursy. Takie wydarzenia wymagają stosownego planowania, zwłaszcza jeżeli mają być wykorzystane później działaniach promujących markę.

Jak wybrać salę na organizację imprezy firmowej?

O ile nie mamy w firmie przystosowanych wnętrz, które nadają się do organizacji w nich gali, trzeba poszukać propozycji wynajęcia sal, które pomieszczą wszystkich zaproszonych gości uroczystości. Kluczowe jest, by miejsce, w którym urządzamy imprezę korespondowało swoim wystrojem do rangi urządzanego wydarzenia. Ważne gale dla kontrahentów firmy, podczas których fetowane są jej sensacyjne osiągnięcia, nie powinny odbyć się w pierwszej lepszej sali. Powinno się przy takich okazjach urządzić event w wyjątkowym miejscu, które dodatkowo uwydatni prestiż wydarzenia. A jeżeli na imprezę zaproszeni będą goście nie zamieszkujący w bliskim sąsiedztwie lokalu, warto wybrać salę, znajdującą się niedaleko rozbudowanej bazy hoteli, do której bez problemu można dojechać o każdej porze dnia.

Planowanie imprezy firmowej

Organizując imprezę firmową nie wolno przeoczyć tak istotnego elementu, jak zagwarantowanie uczestnikom ciepłych oraz zimnych przekąsek i napojów. Idealnym rozwiązaniem będzie zlecenie tego zadania profesjonalnej firmie trudniącej się cateringiem, która zatroszczy się nie tylko o przygotowanie i dostarczenie we wskazaną lokalizację apetycznych dań dla uczestników, ale również doradzi jakie potrawy wybrać do menu i zajmie się nakryciem stołów. W czasie prestiżowych gal wskazane jest również zagwarantowanie gościom nieskazitelnej obsługi. Wypada zatem szukać pomocy firm cateringowych zatrudniających w swoim składzie kelnerów, którzy profesjonalnie będą serwować kolejne posiłki, jak również zawodowych kucharzy, którzy przyszykują nie tylko apetyczne, ale i znakomicie wyglądające na talerzu dania.

Nasza siedziba:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]