Usługi

Co można zlecić firmie detektywistycznej?

Usługi detektywistyczne cieszą się w Polsce popularnością – dzięki nim można uzyskać dowody do spraw toczących się przed sądem, znaleźć cenne informacje na temat rodziny, jak również pracowników. Doświadczona firma detektywistyczna oferuje kompleksowe usługi i pozwala na sprawdzenie między innymi wierności partnera, zasadności wystawienia tzw. L-4, warunków i sposobu pieczy nad dzieckiem czy ustalenie źródeł dochodu. Firmy detektywistyczne zatrudniają doświadczonych pracowników dysponujących specjalistyczną wiedzą z zakresu nowych technologii czy prawa, dzięki którym uzyskanie cennych danych staje się zdecydowanie łatwiejsze.

Agencja detektywistyczna – kto często korzysta z jej pomocy?

Z usług agencji detektywistycznych często korzystają osoby pragnące dowieść niewierności męża lub żony i przedstawić je w charakterze dowodu w sprawie rozwodowej. Nierzadko zdarzają się także zlecenia dotyczące ustalenia pobytu dziecka, które padło ofiarą uprowadzenia rodzicielskiego. Obszerne spektrum usług oferowanych przez doświadczone agencje detektywistyczne powoduje, że z ich wiedzy korzystają nie tylko osoby prywatne, ale też firmy, które potrzebują sprawdzić swoich pracowników. Jest to popularne w szczególności w przypadku zawierania umów o zakazie konkurencji lub kontraktów z tzw. klauzulą poufności, która zobowiązuje zatrudnionego do przestrzegania tajemnic przedsiębiorstwa.

Usługi detektywistyczne – zleć sprawy profesjonalistom

Firma detektywistyczna posiada specjalistyczne wyposażenie, które pozwala w szybki i skuteczny sposób uzyskać kluczowe informacje. Są to m.in. profesjonalne lokalizatory GPS, kamery czy aparaty. Ich personel ma też biegłość w analizowaniu ksiąg sądowych. Raport przygotowany przez detektywa to niepodważalny dowód, który można wykorzystać w sądzie.