parking strzeżony lotnisko balice
Transport i spedycja Usługi

Co gwarantuje monitorowany parking w Balicach?

Szybkość, możliwość przybycia także w bardzo oddalone miejsca naszego globu oraz komfort – to najważniejsze atuty lotów samolotem, które sprawiły, iż tego typu wyprawy zdobyły niesamowitą popularność. Wyjazd, którego elementem jest przelot, łączy się aczkolwiek z drobnymi niedogodnościami, z których największą jest bez wątpienia konieczność dojechania na lotnisko – a multum osób w tym celu jest zmuszona wszak przebyć setki kilometrów. Tak dużą odległość najwygodniej jest pokonać swoim samochodem. Co jednakże uczynić z nim w trakcie samego wyjazdu? Jak po jego pozostawieniu trafić na lotnisko? Te oraz inne kwestie związane z dotarciem do portu lotniczego swoim autem rozwikła znalezienie monitorowanego parkingu w okolicy lotniska, z którego wykonywane są lokalnych i międzynarodowych przewoźników.

Utwardzony parking w Krakowie – podróżuj spokojnie, twoje auto jest w dobrych rękach

Podróżujący z portu lotniczego w Balicach mogą śmiało przygotować swoją podróż tak, aby do lotniska dotrzeć swoim samochodem. W Balicach mogą zostawić go na prywatnym parkingu oddalonego nieco od samego lotniska. W tym czasie nie muszą oczywiście zamartwiać się o swoje auto, bo parking zapewnia jego pełną ochronę. Bezpieczeństwa pojazdu pilnować będą stróże, a kolejną asekurację stanowi monitoring. Skorzystanie z usług parkingu usprawnia opcja telefonicznej rezerwacji, zatem nie trzeba martwić się, iż po przyjeździe na parking nie będziemy mieli gdzie postawić samochodu. Parking jest dodatkowo całkowicie utwardzony, co jest niezwykle ważne w czasie silnych opadów śniegu lub deszczu.

Parking w Balicach – gwarancja wsparcia obsługi

Decydując się na ofertę parkingu strzeżonego przy lotnisku możemy spodziewać się też szeregu udogodnień, dzięki którym podróż przebiegnie bez komplikacji. Najistotniejszym z nich jest rzecz jasna sposobność skorzystania z transferu z parkingu na lotnisko, którego cena wliczona jest w koszt usługi parkowania. Ponadto klienci mogą uzyskać asystę zespołu parkingu w nagłych wypadkach, jak np. rozładowany akumulator albo ubytek powietrza w oponach.

Nasza siedziba:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]